Ситуації, коли без мікропозик не обійтися

Автор статті:
4.7 %) 3 голосів

Ми не застраховані від найрізноманітніших ситуацій, які виникають в житті. Найчастіше доводиться миритися з невеликими незручностями, сподіваючись, що вони не переростуть в великі проблеми. Але чи є сенс жити і працювати в збиток, якщо існує зручна і доступна послуга, як мікропозики. Багато громадян України його не розглядають як можливий варіант з огляду на високі відсотки. А дарма. Існують ситуації, коли мікрокредит приносить велику користь.

Мікропозик для підприємців

Нерідко вважається, що підприємцем повинен бути людина, яка вміє рахувати гроші. Це не зовсім вірно. Бізнесмен в першу чергу повинен вміти правильно розподіляти кошти. І допоможе йому в цьому мікропозик. Наприклад, необхідно здійснити вигідне придбання товару, а всі кошти на момент покупки в обороті. Можна бігати по знайомих, намагаючись взяти гроші в борг, за цей час знайдеться більш виверткий підприємець. З іншого боку оформлення мікрокредиту займе менше години, дохід же з лишком покриє всі відсотки. Інша ситуація: зустріч з діловим партнером. В даному випадку слід справити враження, наприклад, хорошим подарунком. взявши юридичній особі мікропозик, Підприємець в майбутньому повністю відшкодує свої витрати, і забезпечить довгостроковий вигідний дохід. Існують і інші ситуації, такі як покупка необхідного обладнання, оплата оренди приміщення, інших послуг.

Мікропозик для приватних осіб

також вигідні мікропозики приватним особам. Можливо, намічається торжество, а зарплата затримується або планується до отримання через кілька днів. З винуватцем торжества можна домовитися, піднісши подарунок пізніше, але неприємний осад залишиться. Проблемою може стати поломка побутової техніки. Наприклад, непрацюючий холодильник в літній час може стати причиною харчового отруєння, витрати на усунення якого будуть значно перевищує номінальну вартість побутового приладу, не виключаючи необхідність його покупки і шкоди здоров'ю. У підсумку ви переплатите значно більше, в порівнянні з процентною ставкою мікропозик.

Перевага отримання мікрокредиту в стислих термінах його оформлення, відсутності необхідності збору пакету документів і перевірки кредитної історії. При цьому, взявши мікропозик, потрібно повністю розраховувати кошти і найближчі фінансові надходження.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

чотирнадцять + 20 =