Переваги та можливості елітних банківських карт преміум класу

Автор статті:
5 %) 4 голосів

Раніше, ще пару років назад елітних кредитні картки класу «Gold», «Platinum», «Infinite» або «Signia» видавалися тільки клієнтам які мали статус VIP або тим, хто розмістив в банку велику суму готівки. Тепер же все змінилося і через спеціалізованих споживчих кредитів банки стали практикувати елітні карти для своїх клієнтів. Але не дивлячись на це до сих пір виникає проблема в тому, що не всі користувачі розуміють значення цих елітний кредитних карт, а менеджери в фінансових установах пояснити доступною мовою, що дає придбання кредитної картки VIP класу її власнику.

Кредитна картка «Gold»
Кредитна картка «Gold»

Всі власника елітних кредитних карт мають ряд додаткових переваг які не доступні іншим. В першу чергу потрібно відзначити, що мова йде про вашу захисту. Сьогодні всі карти оснащені чіпом і у шахраїв немає шансів зчитати інформацію з магнітної смуги, зняти ваші гроші з рахунку. Так само ви можете користуватися картою не тільки на території своєї країни, так само за кордоном. Зараз вже давно стали практикуватися покупки через інтернет і завдяки підключеної технології 3D Secure ви будете захищені при оплаті через інтернет. Варто так само відзначити одну з привілеїв якою наділені елітні кредитні карти, Ви зможете здійснювати транзакції без введення пін-коду або підписання будь-яких документів, іншими словами користуватися технологією Visa PayWave і MasterCard PayPass яка стає популярною останнім часом.

Другий не мало важливий фактор, який є перевагою для власників таких карт з класом преміум. Ви можете брати участь у різних бонусних програмах. Власники платинових або золотих карт отримують знижки в ресторанах, готелях, авіакомпаніях і багатьох інших місцях. Можна бронювати номери і столики в каві, за кордоном можна брати автомобілі напрокат. З Класичною або звичайною картою таких можливостей ви просто позбавлені і не змогли цього зробити. З недавніх пір в багато елітні заклади ви не зможете потрапити без елітної картою, для закритих заходів це стало певною візитною карткою без якої вас просто не впустять.

Кредитна картка «Gold»
Кредитна картка «Gold»

Варто зазначити, що на цьому плюси і бонуси елітних карт не закінчуються, ви в добавок отримуєте цілий ряд сервісів, юридичну консультацію, медичне страхування та багато інших можливостей. Давайте відразу розглянемо на конкретному прикладі, оформивши собі карту класу «Gold» або вище, ви зможете сміливо відправлятися в будь-яку точку світу навіть не замислюючись про свою страховці - як тільки ви перетнете кордон своєї країни, ваш поліс автоматично активується. Вам не потрібно буде замислюватися про продовження страховки, адже поки ваша карта активна, буде активна і страховка.

Для клієнтів з VIP-картою діє послуга консьєрж-сервісу і в будь-який час для і ночі, не залежно від того ніч, день, свято. Ви, можете зателефонувати і без тривалих очікувань дізнатися розкладу потрібних авіарейсів, сеансу в кінотеатрі, забронювати столик, замовити квіти, викликати таксі. Якщо вам потрібно дізнатися де найближча аптека, нічний клуб, ресторан, фітнес-центру або будь-яке інше місце, вам без будь-яких проблем з цим допоможуть. Іншими словами, якщо вам потрібна допомога навіть в самій неординарній ситуації, завдяки консьєрж-сервісу ви зможете її отримати у оператора.

Кредитна карта «Platinum»
Кредитна карта «Platinum»

Зараз у вас є можливість вивчити особливості і всі переваги преміум карт і зробити висновки, що краще за все такі карти купувати саме тієї категорії людей які регулярно подорожують, дбають про свій імідж або відвідують елітні заведенія.Еслі ви не з цієї категорії людей, у вас є можливість добре заощадити і оформивши для себе просту класичну карту. Звичайно ж ви позбудетеся можливість користуватися консьєрж-сервісом, отримати страховку, знижки в магазинах і салонах, але все ж вам дається можливість брати участь в різних бонусних програмах і використовувати пільговий період. Цими можливостями наділені всі власники кредитних карт без виключень. За додаткові переваги при оформленні преміум кредитної картки вам все ж доведеться заплатити в межах 5 000 - 20 000 гривень. Але варто зазначити, що процентні ставки на порядок менше і і можна оформити кредитну карту з лімітом від 1 до 1,5 млн. Гривень з 17-18% річних, що звичайно ж куди вигідніше ніж з класичної кредитної картки.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

один × 5 =