Правила надання мікропозик в МФО

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Існують різні вимоги оформлення кредиту при мікропозик. Не у всіх фінансових організаціях вони вигідні і прозорі. Однак, звертаючись до нас, ви гарантовано забезпечите швидке і безпечне отримання необхідних коштів.

Хто може отримати мікропозик

Терміновий мікропозик може отримати громадянин України, якому виповнилося вісімнадцять років. Він повинен мати постійне місце роботи, стабільну заробітну плату. Надання довідки з місця роботи не обов'язково. Громадянин повинен надати документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код, усні дані про місце роботи.

Як можна отримати мікропозик

Процедура оформлення мікрокредиту дуже проста, немає необхідності в значних затрат часу. Від вас вимагається оформлення заявки. Операцію можна виконати в режимі онлайн, ми надаємо бланк заяви, в якому зазначаються особисті, робочі дані. Також ви можете оформити заявку по телефону, в цьому випадку оператор сам заповнить всі пункти, вам буде потрібно тільки продиктувати відзначаємо інформацію.

Де можна отримати мікропозик

Для того щоб оформити і отримати мікропозики, Не обов'язково витрачати власний час на відвідування офісу компанії. Це виключає і простий в чергах. Після проходження деяких процедур оформлення до вас зателефонує менеджер по кредитах, який відправить договір на отримання позики після схвалення заявки. У договорі прописується точна сума повернення, за рахунок чого відсутні приховані комісії, інші націнки.

Максимальна сума при отриманні мікропозик

Сума мікропозик буде різнитися залежно від термінів вашої співпраці. Якщо ви оформляєте мікрокредит вперше, передбачається максимальна сума в 5000 гривень, подібні умови викликані високими ризиками компанії. При цьому процентна ставка на перший позику без відсотків, Тобто рівна 0% (скільки взяли - стільки повернули). При подальшому перспективному співробітництві максимальна сума позики може збільшуватися до 10 000 грн. і навіть 15 000 гривень. Більш точну інформацію ви можете отримувати у менеджерів мікрофінансової організації. Суми мікропозик для постійних клієнтів розраховуються індивідуально.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

п'ять × 5 =