Витрачайте більше, щоб більше заощадити: 3 поліпшення для вашого будинку, на які варто розщедритися

Автор статті:

Чи станете ви купувати суші на обшарпаної заправці?

Не думаю!

На деяку їжу, наприклад, на морепродукти, безперечно варто витратити трохи більше, ніж зазвичай, щоб уникнути можливих проблем зі шлунком. І така логіка мислення може бути застосована до найрізноманітніших сфер нашого життя, включаючи обстановку всередині нашого будинку.

Безумовно, якщо ви купите недорогу лампочку для світильника, ваш шлунок не збунтується, але є й інші причини на те, щоб іноді вибрати що дорожче.

Наводимо для вас список з трьох предметів домашнього вжитку, на які варто розщедритися:

лампочки

О, ми знаємо, як іноді хочеться заощадити на лампочках, коли у вас перегоріла всього одна-дві. Але краще не поспішати. Краще пошукайте компактні флуоресцентні лампи.

Безумовно, вони трохи дорожче, зате використовують на 75% потужності менше, ніж лампи розжарювання, а також працюють в 6-10 разів довше.

А це означає, що кожна флуоресцентна лампа за весь термін свого життя допоможе вам заощадити близько тисячі рублів! Помножте це число на все лампочки у себе в будинку і отримаєте пристойну суму економії.

фарба

Перефарбування - це відмінний спосіб оживити кімнату, але вибирати фарбу варто ретельніше, ніж просто за кольором. Похід в магазин на кшталт «Все для ремонту» доведе вам, що ціновий діапазон у фарби може бути дуже широким.

Дешеві фарби більш рідкі і будуть розподілятися по поверхні менш рівномірно, а, отже, витрата буде великим. Це означає, що краще купити більш дорогу фарбу, щоб позбутися від сумнівного задоволення багатократного перефарбовування, нашарування і розтріскування шарів.

Замість цього краще зверніть увагу на фарби середнього цінового сегмента або трохи вище. За більш високу ціну ви отримаєте відмінне покриття і позбудетеся від необхідності перефарбовувати багато разів.

габаритна техніка

При виборі ключовий побутової техніки вам краще звернути увагу на більш дорогі енергозберігаючі моделі. Витрати електроенергії на холодильник, посудомийну і пральну машину і сушарку складають значну частину вашого рахунку за електрику.

Вибираючи енергозберігаючі прилади, ви зможете заощадити до 10 тисяч гривень за весь період їх функціонування в вашому домі!

Підказка: якщо зараз вашим приладів більше десяти років, то за рахунок нових ви збережете навіть більше грошей!

Якщо ти згоден - натисни "мені подобається" на Facebook. Якщо ти не згоден - натисни "мені подобається" від Twitter. Будь ласка, напиши в коментарях, що думаєш з цього приводу.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

4 + п'ятнадцять =