Чому не варто відкладати покупку житла?

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Як показує останні дослідження, за статистикою в Україні не звикли жити в кредит, їх беруть куди рідше, ніж багатьом банкам б хотілося. Якщо порівнювати з Європою, то там набагато частіше беруть кредити на житло. Це стосується не тільки споживчих кредитів, а й кредитів на нерухомість (іпотека). Щодо іпотечного кредитування, То воно тільки пару років тому почало активно розвиватися і щось прогнозувати ще рано.

іпотечне кредитування

На сьогоднішній день ще не всі усвідомили переваги і гідності такого виду кредитування. При іпотечний кредити банки практично ні чим не ризикують, ви не залишаєтеся в боржниках у них, адже в заставу ви залишаєте їм свою нерухомість. Не дивлячись на це нерухомістю ви продовжуєте користуватися і вона не переходить до банку. Ми рекомендуємо вам придивитися до іпотечного кредитування і розглянути всі плюси, може бути це саме те, що вам потрібно.

Завдяки мінімальним ризикам з боку банків ми і отримуємо такі низькі кредитні ставки на іпотеку. Адже без яких ризиків банки можуть уникнути зайвих відрахувань до резервні фонди. Банкам навіть при сильно низьких відсотках все одно вигідні і вони охоче їх видають більшості бажаючим під низький відсоток.

Купуючи квартиру в іпотеку покупець має право на податкові відрахування. Якщо ж ви купуєте просто квартиру для вирахування враховуються і сплачуються відсотки. Ви так само зможете скористатися материнським капіталом, а й на цьому все не закінчується. Зараз в деяких регіонах використовуються програми підтримки молодих сімей. Зараз субсидії отримують саме ті, хто хоче брати участь в іпотеці.

Завдяки всім цим ходам до програми дозволило залучити велику кількість банків. Населенню це подобається і воно проявляє активність, ви можете скористатися своїм шансом і оформити іпотеку онлайн на нашому сайті. Зараз кількість людей які хочуть поліпшити свої житлові умови все більше і більше завдяки іпотечними кредитами, не втрачайте свій шанс, скористайтеся поки є можливість це зробити на вигідних умовах. Не дивлячись на всі плюси і всю вигоди багато все одно не дуже-то довіряють нашим банкам. Насправді ж з їхнього боку це велика помилка, адже сьогодні умови хороші для поліпшення житлових умов. Виберіть на нашому сайті відповідний для вас банк і складіть з ними договір. Ми рекомендуємо спочатку подати в усі банки заявку і потім вже розглядати для себе вигідні умови.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

12 + 16 =