Плюси та мінуси позики на картку

Автор статті:
5 %) 4 голосів

У даній статті мова піде про те, що таке мікрокредит, його сутність, а також про плюси і мінуси для клієнтів банку та МФО.

Що таке онлайн кредитування в Україні?

Отже, онлайн кредит це позикові кошти, які клієнт може отримати, прийшовши в банк або звернувшись в мікрофінансову організацію. Існує наступна різновид кредитів: кредити готівкою, Займ на карту, іпотечне кредитування і споживчий кредит, яке стосується придбання шуб в кредит, дорогий побутової техніки, меблів і мобільних телефонів.

Позика на картку - це грошова позика, який оформляється через інтернет і гроші переводяться також віддалено - на банківську карту або банківський рахунок.

Плюси та мінуси позики на картку

Кредит, так само як і позику терміново завжди береться під відсотки, це як плата клієнта за позичені гроші, а у випадках автокредитування та іпотечного кредиту, в заставу ще береться і дане майно.

У нашій країні в даний час існує величезна безліч банків і фінансових організацій, що займаються кредитами. Останнім часом стало розвиватися таке фінансовий напрямок, як мікропозики, Швидкі кредити готівкою, миттєві позики на картку, Для отримання яких необхідно надати лише паспорт позичальника. Як правило, в таких мікрофінансових організаціях, клієнтам видають кредити під дуже великі відсотки, тому що в такому напрямку існує великий ризик несплати по кредиту.

Особливості оформлення позики в мікрофінансової організації

Мікрофінансові організації (МФО) займаються експрес кредитуванням, тобто клієнтові не потрібно надавати великого пакета документів, залучати поручителя і т. Д. Як правило, у людей може виникнути необхідність звернутися в такого роду організацію, коли він точно знає, що буквально через кілька днів він зможе повністю закрити свій кредит. Наприклад, якщо клієнтові «дожити» не вистачає грошей до зарплати, Він може піти в цю організацію і за лічені хвилини отримати кредит готівкою. Тут ще раз варто відзначити, що в таких організаціях, дійсно дуже великі відсотки, які можуть досягати порядку 40%, а якщо у клієнта з'являється прострочення платежу, справи будуть ще гірше.

Особливості оформлення позики в мікрофінансової організації

Що говорити про пос напрямку, то можна відзначити, що це дійсно працює і в таких кредитах є досить велика необхідність. Уявіть, ви прийшли в магазин, щоб купити меблі для кухні. І тут вам на очі потрапляє кухня вашої мрії, яка ідеально підходить під вашу квартиру, а тут ще й диван поруч, який ви так і бачите у себе в вітальні. В такому випадку в великих гіпермаркетах меблів, завжди присутні кредитні консультанти, які також, тримаючи в руках тільки ваш паспорт, зможуть допомогти вам придбати меблі вашої мрії. Оформлення також не займе багато часу.

Особливості іпотечного кредитування

Що стосується іпотечних кредитів, Можна сказати, що такий напрямок має дуже багато плюсів як для клієнта, так і для самого банку. Для банку головний плюс це, звичайно, те, що квартира, наприклад, в будинку, що будується, залишиться в заставі у банку до повного погашення клієнтом кредиту.

А, оскільки, ціни на нерухомість, завжди тільки зростають, для банку цей напрямок завжди буде надаватися вигідним. Для клієнта, в першу чергу, іпотека буде великим плюсом тому, що ви можете купити квартиру тут і зараз, і вам не потрібно буде збирати велику суму грошей. Ще одним плюсом є гнучкий вибір терміну кредиту, його можна взяти на 5, 10, 15 і більше років, все буде залежати від вашої можливості платити по кредиту. Також, в даному напрямку, існує можливість залучення поручителя, якщо це необхідно.

Однак є й деякі недоліки і в даному виді кредиту для клієнта. Одним з недоліків є те, що клієнту доведеться зібрати досить велику кількість документів, щоб довести свою платоспроможність. Ще одним мінусом для деяких клієнтів, може виявитися такий критерій, як вік клієнта. Багато банків не дають іпотеку, якщо клієнтові вже виповнилося 55 років. Що ж говорити про автокредитуванні, тут максимальний вік позичальника може бути 65 років. Але тут можна сказати ще про одне великому плюсі. Як вже було сказано раніше, зараз існує велика кількість банків, а це може означати, що в кожному банку свої умови, свої вимоги по пакету документів, свої вимоги до віку, і, звичайно ж, свої процентні ставки. Тому кожен клієнт, який офіційно працює, може взяти один з описаних вище кредитів.

Онлайн-кредитування як спосіб отримання швидкого позики на карту

Почнемо з того, що ще не так давно цей вид кредитування або позик грошових коштів був щось на кшталт фантастики, а сьогодні цього виду позик нікого не здивуєш. Адже кожен користувач соціальних мереж знає, що можна взяти в кредит гроші, не виходячи з будинку! Та й вимога до вас з боку банку мінімальні для того щоб схвалили потрібні тільки паспортні дані і після розмови по телефону з фахівцем вам протягом півгодини дають результат, чи не так, зручно і дуже доступно?

Ось на цьому і побудований весь бізнес, на доступності і на спокусу взяти гроші! В принципі якщо ви впевнені в завтрашньому дні і сумлінно до цього ставитеся, то проблем у вас з поверненням грошей не виникне так і відсотки банку у вас може і не бути, тому що багато банків дають два місяці на погашення, без яких, або додаткових нарахувань . Але в більшості випадків люди ставляться до такого виду кредитування легковажно і відносяться до цього не зовсім серйозно, а даремно!

Онлайн-кредитування як спосіб отримання швидкого позики на карту

Адже гроші справжні, що ви, сидячи вдома за комп'ютером, кредит оформили, що після походу в банк і після декількох місяців несплати у вас виникають не віртуальні, а реальні проблеми, та й процентна ставка там, на порядок вище скажімо так за доступність і зручності . Так що подумайте, впевнені ви в поверненні кредиту чи ні. І варто до цього серйозно ставитися, незважаючи на легкодоступность отримання грошей шляхом інтернет позики!

Ще існує такий вид кредиту, як «Позики до зарплати», «Швидкі гроші», «Візьми до получки» і так далі, але суть залишається незмінною це швидкість, мінімум вимог і доступність практично кожній дорослій людині. І без різниці працюєш ти офіційно або неофіційно або взагалі безробітний, Навіть якщо у тебе погана кредитна історія багато банків по швидкому займу закривають на це очі. Їм це вигідно, тому що головне це видати кредит, а там якщо він порядна і здатний виплатити це добре, але якщо він, ніколи не працював навіть неофіційно і не платить це для них ще краще!

Адже посудіть, самі навіть якщо він буде, довгий час ховатися від банків, вірніше від судових приставів і спеціальних служб його рано чи пізно все одно вирахують і знайдуть. Після чого починається розплата за цю легкодоступность і несумлінність з боку позичальника, так як повернути потрібно вже буде суму в кілька разів більше за рахунок відсотків, що набігли! Банки в свою чергу теж, перш ніж видати кредит або так званий мікропозик тут мова йде про швидких позиках до одного місяця або як більшість з них говорять в своїх рекламах «Гроші до зарплати».

Дивляться, перш за все, не на те, що працює людина, де небудь чи ні, а на те яка у нього кредитна історія по загальній базі даних. А потім вже, виходячи з цього, яку суму йому видати, але знову, ж все одно в більшості випадків видають! І якщо клієнт подав заяву, на видачу кредиту на суму скажімо двадцять тисяч гривень, Банк схвалить, скажімо, десять, п'ятнадцять і так далі, але все одно, нижчою від заявленої суми.

Що стосується поганої репутації клієнта в базах даних банків, то йому можуть схвалити, але суму не в двадцять тисяч, а тільки в п'ять тисяч гривень і до того ж з підвищеною ставкою, найголовніше, щоб ти став їх боржником. І їм все одно зможеш ти віддати вчасно чи ні, але рано чи пізно тебе змусять віддати повну суму позики і зверху ще стільки, ж або навіть більше за рахунок відсотків, що набігли! І адже ця мережа різних мікро банків стрімко розвивається! Ще рік тому їх було зовсім непомітно на вулицях наших міст, а вже сьогодні вони на кожному розі і практично на кожній зупинки, нам мало не впихають їх.

Що робити, якщо банки відмовляють у кредиті?

Отже, вам необхідно терміново взяти кредит в банку на будь-які свої потреби. І в першу чергу міркуєте і вишукувати, в якому банку це можна зробити. Читаємо поради в Інтернеті, запитуємо у друзів, перегортаємо газети. І в кінцевому рахунку вибираємо 2-5 оптимальних місць. Зібравши всі документи і довідки, ви відправляєтеся в кожен з цих банків, щоб здійснити задумане. Але ось отримуєте відмову в першому, потім другому і наступних банках. «У чому ж справа?» - задумалися ви. Будучи впевненим, що проблем у вас немає ніяких, всю суму обов'язково повернете в термін, і тому кредит точно вже заслуговуєте і відмовити вам немає ніяких причин! Але співробітники банку не тільки відмовили в кредиті, але і не пояснили причину! На жаль, вони це роблять спеціально, щоб особливо розумні люди не змогли їх обдурити.

Що робити, якщо банки відмовляють у кредиті?

Виходячи з цього, у вас виникає нове запитання: «Як мені отримати кредит в банку?» Уявіть себе на місці банку. Вам явно захочеться мати справу тільки з надійними людьми, які абсолютно впевнені в собі. Чи не так? Ось так і кожен банк хоче робити свою роботу без клопотів і отримувати за це гарний прибуток. І найкращий фактор цього впевненість, солідність, спроможність і хороша репутація дебітора.

Але, наприклад, коли ми знайомимося з іншими людьми, у нас існує достатній час, для того щоб як слід пізнати людину, випробувати, перевірити його. І зрозуміти, чи можна буде з ним в майбутньому спілкуватися і довіряти. Банк має схожу мету: перевірити, чи можна видавати кредит тільки що прийшов людині? Але на відміну від людей, у нього це звичайна операція, яку потрібно виконати швидко, чітко і безпомилково. І щоб знизити ризик невдачі, співробітники часто просто відмовляють сумнівним персонам у видачі кредиту.

Так з чого ж банківський співробітник повинен побудувати думку про позичальника? З його банківської кредитної історії, без перевірки документів про дохід, про останнє місце роботи, анкети та інших документальних підтверджень, а також зовнішнього вигляду і поведінки. Почнемо по порядку.

Ваш зовнішній вигляд і поведінку

Для походу в банк з метою взяти кредит за паспортом, Чоловікам рекомендується надіти діловий костюм, а жінкам не викликає, але суворого стилю плаття або костюм (бажано з піджаком). Але не варто навішувати на себе купу дорогих прикрас, показуючи який у вас великий дохід. Адже багаті люди явно не прийдуть в банк, щоб взяти кредит. Коли ви розмовляєте з банківським службовцям, то неодмінно повинні бути точними, стримані і конкретні. А якщо вважаєте за потрібне поставити запитання, то спочатку добре його сформулюйте.

Ваш зовнішній вигляд і поведінку

заповнення документації

Важливо пам'ятати, що обдурити банк у вас не вийде, це безглузде заняття, після якого можливі серйозні і неприємні наслідки. Тому що велика частина документів не може бути вами змінена. А ось на заповнення анкети варто звернути увагу, але також не потрібно перекручувати факти. Ви можете лише відповісти на питання анкети так, щоб вони були вигідні для даної ситуації. Кожен ваш відповідь внесе певну частку в загальний рейтинговий бал. Наприклад, ви знаєте, що у вас є автомобіль, але таким його вже вважати не можна, так як він явно не здатний до пересування. Але формально, це ваша машина і вона є. Ось так і відповідайте при заповненні анкети. І постарайтеся в такому роді відповідати на наступні питання.

А ще існує такий нюанс. Скажімо, ви заробляєте достатньо, щоб бути «добувачем» в родині, але ці заробітки не офіційні і ніякими документами не підтверджуються. А доходи вашої дружини значно менше, але, на відміну від вас, вона має офіційне місце роботи і заробляє там протягом декількох років, маючи вже певний стаж. Але велика ймовірність того, кому дадуть кредит без відмови, Саме у вашої дружини.

Ось і всі аспекти, на які ви повинні орієнтуватися, будучи зацікавленим у поході в банк для взяття кредиту. Успіхів!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

5 1 × =