Онлайн-кредитування - швидко, вигідно зручно

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Напевно кожна людина стикався з необхідністю оформлення кредиту. Згідно статистично даними велика частина населення України веде «кредитний» спосіб життя, причому багато хто просто не уявляють собі, як можна прожити без кредитної картки, Якою можна скористатися в будь-який момент.

Сьогодні багато банківських установ пропонують досить вигідні кредитні програми з лояльними умовами погашення та користування позиковими засобами. Щоб залучити клієнтів і створити максимально комфортні умови для них, банки ввели в програму своєї діяльності так зване онлайн-кредитування, яке передбачає оформлення заявки на кредит через інтернет-сервіс.

Онлайн заявка на кредит

Іншими словами, така програма дозволяє оформляти заявку на отримання мікропозик в електронному вигляді. Відмова або згода банку ви отримаєте на електронну пошту або вам озвучать рішення в телефонному режимі, за результатами відповіді ви будете знати, чи варто вам йти в банк або можна отримати гроші на карту. Оформити онлайн-заявку на кредит можна вдома або на роботі. Це займає зовсім небагато часу.

Таким чином, ви уникнете ситуацію коли на оформлення та збір необхідних документів витрачено кілька днів, а банківська установа відмовляє вам у видачі позики. Тобто онлайн-кредитування відрізняється від звичайного тільки тим, що деякі етапи оформлення здійснюються через віртуальну мережу. При позитивній відповіді банку подальше оформлення буде таким же, як і при стандартному кредитуванні.

У будь-якому випадку оформлення електронної заявки дозволяє економити час, яким ми так дорожимо. Сьогодні будь-який банківська установа має свої віртуальні представництва (сайти), де ви легко зможете ознайомитися з діючими кредитними програмами і їх умовами.

Тут же ви зможете вивчити відгуки клієнтів про роботу банку, а також про конкретний кредитний продукт. Крім того, для того щоб визначити щомісячні виплати і загальну суму переплати за обраною вами кредитною програмою, ви можете скористатися послугами кредитного калькулятора, Який є а нашому сайті.

Після прийняття остаточного рішення можна приступати до заповнення онлайн-заявки, форма якої розміщена на сайті. Заповнивши відповідні поля і відправивши заявку, залишається тільки чекати дзвінка кредитного консультанта. При позитивній відповіді вам необхідно з'явитися в банк з повним пакетом необхідних документів, де вас вже чекатиме підготовлений договір на кредит.

Таким чином, при віртуальному кредитуванні практично весь процес оформлення кредиту не виходить за рамки онлайн-спілкування. Сьогодні багато банківських установ крім інтернет-оформлення практикують ще й електронне погашення кредиту, що дозволяє здійснювати щомісячні платежі, не виходячи з дому.

На жаль, таку послугу пропонують не всі організації, але в цьому напрямку ведуться активні роботи. Адже головне завдання будь-якого банку - створення комфортних і вигідних умов для клієнта.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

17 + 6 =