Swizo: оформлення кредиту онлайн та відгуки клієнтів

Сума позики: 500 - 15 000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
термін: від 1 до 362 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 10 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Високий відсоток схвалення позики. Можливість брати кілька кредитів. Пролонгація до 6 місяців.
Swizo: оформлення кредиту онлайн та відгуки клієнтів
4.6 %) 65 голосів

Особливості кредитування в компанії Swizo

РћСЃРЅРѕРІРЅРѕР№ РІРёРґ РґРμСЏС,РμР »СЊРЅРѕСЃС,Рё МФО Swizo - мікрофінансування фізичних осіб. Компанія допомагає всім, кому терміново потрібні кошти, а взяти їх ніде. Гарантує конфіденційність інформації. Організація зареєстрована офіційно. В законності діяльності онлайн-сервісу можна переконатися на сторінці сайту в розділі «Офіційна документація».

Термінова потреба в грошових коштах виникає, в більшості випадків, несподівано. Буває, сума потрібна невелика, але взяти в борг ніде. Звертатися в банк не завжди доцільно, особливо, якщо кредитна історія і розмір зарплати залишають бажати кращого. Нерідко гроші потрібні терміново, і часу на підготовку пакету документів та бюрократичні процедури немає.

Оперативно оформити онлайн кредит в Україні просто - компанія «Свізо» пропонує зручний сервіс для підбору оптимального варіанту кредитування і моментального оформлення заявки на потрібну суму позики.

Як оформити онлайн кредит в Swizo

Труднощі з грошима, раптові витрати, великі покупки або значні витрати часто призводять до пошуку коштів. Необхідність в певній сумі може виникнути з різних причин. Іноді громадянам потрібне отримання кількох тисяч гривень до зарплати, іншим потрібно взяти позику з негативним кредитним досьє, а деякі потребують моментальному переказ грошей на карту.

Звернення в банк не завжди дозволяє вирішити проблему, оскільки більшість з них мають ряд умов, виконання яких або займає багато часу, або не підходить позичальнику з інших причин. Є краще рішення - оформити онлайн кредит на банківську карту на сайті Свізо. Мікрокредитування відрізняється більш лояльним підходом до розгляду заявок і вигідними умовами надання позик, а також забезпечує значну економію часу, так як оформлення відбувається в режимі онлайн.

Переваги отримання онлайн кредиту в компанії Swizo

Можливість терміново отримати кредит в Україні на банківську карту є практично у кожного потенційного позичальника. Основною перевагою мікропозик в МФО «Свізо» є вигідні умови, серед яких кожен споживач зможе підібрати підходящий для його можливостей варіант.

взяти швидкий онлайн кредит на банківську карту просто - запит приймається моментально, розгляд займає 10-15 хвилин, і гроші надходять до вас обраним способом.

До переваг швидких кредитів відносяться такі чинники:

 • відсутність об'ємного комплекту документації;
 • немає необхідності в підтвердженні офіційного заробітку;
 • звернення можливо у віці від 18 років;
 • на схвалення запиту не впливає кредитна історія;
 • отримання грошей на карту економить час і зусилля;
 • можливість повертати кошти за зручним алгоритму;
 • гроші переводяться в день подачі заявки.

Терміново і без відмови отримати фінансову допомогу можуть лише клієнти, зареєстровані на сайті МФО Swizo через особистий кабінет. Визначтеся з сумою і зручним для вас терміном погашення. Наступний крок - вибір способу, яким вам найбільш зручно отримати гроші і згодом повернути їх компанії.

Умови отримання і повернення позики

Іноді у позичальника просто немає часу або можливості відвідувати офіс кредитної організації. мікрофінансових організація «Swizo» забезпечує клієнтам відмінну можливість - отримати потрібну суму на карту або банківський рахунок, не виходячи з дому.
Заявку можна оформити прямо на офіційному сайті, ввійшовши в особистий кабінет і протягом декількох хвилин гроші будуть перераховані на вказаний номер карти або банківські реквізити.

Повертати борг також легко - позичальник може вибрати будь-який із зручних для нього способів: банківський переказ, перерахування з картки, використання терміналу оплати готівкою (або електронного гаманця), провести погашення кредиту через платіжну систему Пріват24.

Якщо позичальник бажає пролонгувати період кредитування, досить просто оплатити відсотки, нараховані за реальний термін користування коштами.

Вигідне співробітництво з МФО Swizo

Організація Swizo - це відмінний фінансовий партнер, здатний підтримати в будь-який момент. Багато позичальників, оцінивши якість роботи компанії, залишаються постійними клієнтами комфортабельного і вигідного сервісу.

Кожному клієнту компанія забезпечує вигідні умови кредитування, пропонуючи низькі, конкурентні тарифи, можливість пролонгації до 30 днів, відсутність комісій і можливість отримати запитану суму в найкоротші терміни. тепер отримати позику терміново можливо буквально за хвилини! Заповнюйте анкету, підтверджуйте запит і використовуйте гроші на будь-які цілі.

Основна вигода співпраці з компанією Swizo:

 • Економія часу. Скориставшись послугами мікро-фінансової організації «Свізо», можна миттєво отримати гроші в борг. Важливо, отримання необхідної суми можливо онлайн. Заявка на позику оформляється на сайті.
 • Прозорість. Багато хто побоюється займати в борг через імовірність прихованих платежів. Взявши потрібний кредит, клієнти компанії позбавлені необхідності непередбачених і незапланованих виплат. На загальну суму, яку доведеться виплатити, впливає те, який позику був отриманий - розмір і термін виплати. Розраховується за допомогою калькулятора, представленого на сайті.
 • Відсутність бюрократичних зволікань. Немає необхідності в заповненні паперових бланків. Кредити видаються без поручителів і пакету довідок, які вимагаються від банківських клієнтів, які вирішили звернутися в банк.
 • Мінімум обмежень. Якщо терміново потрібні гроші, але кредитна історія не дозволяє звернутися в банк? Клієнти можуть отримати гроші в борг на карту навіть за умови негативної кредитної історії. Також передбачено дострокове погашення боргу і продовження терміну виплати.

Реквізити: адреси і телефони

 • Сервіс працює цілодобово 24 / 7
 • Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ "НЕКСТ ФИН"
 • Адреса: 01004, м.Київ, вул. Велика Васильківська, 18, офіс 21
 • E-mail: info@swizo.com.ua
 • Час роботи підтримки: 08: 00 - 20: 00
 • Телефон офісу: (044) 233-33-15
 • Kyivstar: (068) 233-33-15
 • Vodafone: (066) 233-33-15
 • Lifecell: (063) 233-33-15

Відгуки про компанію Swizo

Мікрофінансування - можливість зайняти гроші швидко і безвідмовно. Ви не влазить в борги, які передбачають виплати величезних відсотків, і без зволікання вирішуєте фінансові проблеми. Позики видаються навіть тим фізичним особам, які неодноразово отримали відмову по кредиту в Україні з боку банківських установ. Перевірка клієнтів на платоспроможність в кредитуванні не передбачена. Для клієнтів, які оплатили борг своєчасно і повторно звернулися в компанію Swizo передбачений невеликий додатковий бонус у вигляді більш лояльних умов. До того ж, ви завжди можете прочитати відгуки клієнтів і на їх основі прийняти рішення щодо співпраці з цією МФО.

Один відгук про "Swizo: оформлення кредиту онлайн та відгуки клієнтів"

 1. Планував подарувати дружині золоту каблучку. Але на те, що сподобалося, не вистачало всього 3000 грн. До получки всього 8 днів, брати в борг у друзів або на роботі я не звик. Згадав, що бачив в інтернеті рекламу компанії Swizo, яка дає швидко гроші в кредит за паспортом без довідок. Дійсно все швидко і просто. Якщо ще коли доведеться брати борг, буду звертатися в Свізо.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

5 × два =