Отзывы о компании Займ в SOS Credit – отзывы и обзор кредита онлайн

Займ в SOS Credit – отзывы и обзор кредита онлайн
4.4 %) 27 голосів

3 коментаря про "Займ в SOS Credit – отзывы и обзор кредита онлайн"

  1. Зазвічай я не люблю позічаті гроші, но іноді трапляються ситуации, коли в цьом Дійсно вінікає необходимость, при чому термінова. Так сталося и місяць тому, коли Раптова Зламал пральна машина. У наш час без цієї техніки будь-якої господині НЕ обійтіся, тому довелося терміново взяти позику. Серед всех мікрофінансовіх компаний я Вибравши самє СОС Кредит, так як їх умови були найбільш Привабливий при підрахунку переплати, до того ж перший займ видають під 0%. Мікропозік Вже погасила и в разі крайньої необхідності буду звертатися сюди ще.

  2. Спасибі СОС Кредит за кредит! 🙂 В той день я спробувала взяти гроші в борг ще в двох подібних мікрофінансових компаніях, але швидко підбадьорили тільки в "SOS Credit". Хоча раніше я ніколи не брала ці швидкі позики. Мені потрібно було взяти в борг всього 5000 на тиждень. Єдине, що обіцяли дати відповідь за 10 хвилин, але подзвонили години через 30 хв. але це не принципово вже. Оформляється займ за паспортом, а гроші перевели на картку. Ще раз спасибі за швидкі гроші і людське ставлення.

  3. Хочу поделиться своим опытом… Брала займ на карту в Соскредит месяц назад. Оформили без процентов, что действительно меня порадовало. Деньги вернула без задержек. Осталась довольна услугами данного сервиса. Спасибо за помощь!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

4 + 3 =