SOS Credit: відгуки клієнтів і вхід в особистий кабінет

Сума позики: 500 - 15000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: до 30 днів
Вік позичальника: від 18 до 65 років
Час розгляду: 5 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Видача позик без перевірок кредитної історії. Потрібно фото з паспортом. Перша позика без відсотків, повторний кредит до 15000 грн.
4.4 %) 29 голосів

SOS Credit: умови надання позики, необхідні документи, правила погашення

На ринку мікрофінансування найбільшою популярністю зараз користуються компанії, які працюють онлайн в режимі 24 / 7. Однією з таких мікрофінансових організацій є SOS Credit, Яка спеціалізується на оперативній роботі з клієнтами. При першому зверненні сума позики може перебувати в межах від 500 до 5000 гривень. Для постійних клієнтів розмір максимального кредиту знаходиться на рівні 10 000 гривень.

SOS Credit: основне про компанію

Основна перевага МФО полягає в тому, що клієнт може взяти невелику грошову суму на короткий період часу. При цьому на ймовірність отримання позики ніяк не впливає кредитна історія, працевлаштування, склад сім'ї, наявність непогашених кредитів в інших МФО та інші параметри, які враховуються в традиційному банку.

Перед оформленням позики рекомендується вивчити спочатку відгуки про SOS Credit, Загальну інформацію по відсоткам та умов. При першому позики буде доступна сума в межах від 500 до 5000 гривень. Також на перший кредит передбачена особлива процентна ставка - 0,99% за кожен день використання кредиту. Саме в зв'язку з останнім параметром, одним з офіційних назв компанії є «SOSCredit кредит під 0,99%».

Для постійних клієнтів умови трохи міняються - процентна ставка зростає, але і розмір максимальної суми позики також стає більше.

Для постійних клієнтів передбачена процентна ставка в розмірі 1,99% денних виплат при максимальній сумі позики в 10000 гривень. Однак у SOS Credit діє програма лояльності з накопичувальними знижками, завдяки чому процентна ставка може бути знижена в два рази. Крім того, за програмою лояльності можна отримати промокод, завдяки якому вийде ще трохи знизити процентну ставку.

Оформлення позики для нових клієнтів проводиться на термін в межах від 1 до 30 днів. Для постійних клієнтів діють додаткові умови, за якими максимальний термін оформлення позики становить 50 днів. Всім клієнтам доступна пролонгація кредиту і реструктуризація боргу, що можуть запропонувати далеко не всі конкуренти.

Умови отримання кредиту від SOS Credit

Умови для отримання кредиту в СОС Кредит цілком стандартні. Є базовий набір вимог до клієнта, який використовується практично у всіх МФО. Умовами отримання позики є:

 • наявність громадянства України;
 • прописка на території України (АТО і Крим є винятками);
 • проживання на території України (АТО і Крим є винятками);
 • вік від 18 до 90 років.

Довідка про доходи не потрібно, як і різні інші виписки. Погана кредитна історія не вплине на рішення компанії про видачу позики. Для порівняння, відсоток схвалення заявок на видачу кредиту в банках знаходиться на рівні 20%. SOS Credit при цьому демонструє показник в 80% схвалених заявок.

В цілому процедура оформлення позики в СОС Кредит вкрай проста. Кредит можна оформити, не виходячи з дому, причому в цілодобовому режимі без вихідних. На оформлення заявки в цілому йде близько 10-12 хвилин, в залежності від того, чи підготував позичальник потрібні документи. Розглядати заявку будуть не більше 5 хвилин.

Як оформити кредит в Сос Кредит через особистий кабінет

Оформлення кредиту проводиться максимально просто. Для початку, при першому попаданні на сайт SOS Credit, можна побачити кредитний калькулятор - стандартний елемент для будь-якого подібного сайту. За допомогою калькулятора можна почати оформлення кредиту.

Другий варіант більш універсальний і надійний. У цьому випадку спочатку виконується реєстрація на SOS Credit, Яка проводиться вкрай швидко і просто. Для реєстрації знадобиться мобільний номер і електронну поштову скриньку. Після цього потрібно буде здійснити вхід в особистий кабінет СОС Кредит, Вже в якому можна буде вибрати опцію оформлення кредиту.

Сама ж процедура виглядає завжди приблизно так:

 • реєструємося на сайті;
 • вибираємо суму кредиту;
 • вибираємо термін кредитування;
 • вводимо особисті дані;
 • підтверджуємо заявку.

В процесі оформлення заявки на позику знадобляться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • особиста карта українського банку.

Якими способами погасити кредит в Сос Кредит?

компанія СОС Кредит завжди дбає про своїх клієнтів, а тому надає зручні умови не тільки для отримання кредиту, але і для його погашення. Перший спосіб вважається найбільш зручним і практичним, а тому зустрічається майже у всіх МФО. Йдеться про погашення кредиту за допомогою банківської карти, на яку оформлявся займ. З її допомогою можна погасити борг через особистий кабінет, вибравши свій кредит і натиснувши кнопку «Оплатити».

Якщо перший варіант не підходить позичальнику, є ще кілька альтернатив. Можна скористатися будь-якій зручній електронною платіжною системою, яка буде в переліку доступних в інтерфейсі особистого кабінету. Крім цього, вийде погасити кредит через банківський термінал, наприклад, ПриватБанку. Останній варіант підходить для людей, які віддають перевагу класичним рішення - банківський переказ через касу. У випадку з терміналом і касою важливо враховувати можливі додаткові комісії.

Прострочка платежу

Якщо з якоїсь з причин клієнтові не вдалося погасити онлайн кредит у визначений термін, буде автоматично надано ще 3 календарних дня для того, щоб вирішити цю проблему. Протягом цих трьох днів не будуть нараховуватися ні відсотки, ні штраф. Далі, в разі невиплати, процентна ставка зросте до 2,5-3% денних. Якщо ж позичальник відмовиться від оплати свого боргу, компанія займеться стягненням через суд. Колектори в МФО не працюють, тому для стягнення боргу будуть використовуватися тільки законні методи.

SOS Credit пропонує опцію реструктуризації боргу. Якщо клієнт прострочив погашення кредиту на місяць, він може оформити реструктуризацію. Весь борг буде розділений на зручні частки, які потрібно поступово виплачувати. Нарахування відсотків в цьому випадку повністю зупиняється.

Продовження кредитного договору

Якщо позичальник розуміє, що не встигає погасити кредит вчасно - рекомендується зробити пролонгацію на зручний термін. У цьому випадку не буде ніяких штрафних санкцій, а відсоток по кредиту збережеться. Для того, щоб опція стала доступна, потрібно спочатку повністю погасити поточні відсотки по кредиту.

Реквізити: адреси і телефони

 • Юридичне найменування: ТОВ "СОС КРЕДИТ"
 • Реєстраційний номер: 39487128
 • Юридична адреса: 04070, місто Київ, Подільський район, вулиця Почайнинська, будинок 23
 • Гаряча лінія: 0 (800) 211 767 (з 9: 00 до 18: 00 в будні дні)
 • Телефони технічної підтримки: (044) 36 36 767, (067) 01 01 767 (з 9: 00 до 18: 00 в будні дні)
 • Електронна пошта: support@sos-credit.com.ua

Відгуки компанії Сос Кредит

3 коментаря про "SOS Credit: відгуки клієнтів і вхід в особистий кабінет"

 1. Зазвічай я не люблю позічаті гроші, но іноді трапляються ситуации, коли в цьом Дійсно вінікає необходимость, при чому термінова. Так сталося и місяць тому, коли Раптова Зламал пральна машина. У наш час без цієї техніки будь-якої господині НЕ обійтіся, тому довелося терміново взяти позику. Серед всех мікрофінансовіх компаний я Вибравши самє СОС Кредит, так як їх умови були найбільш Привабливий при підрахунку переплати, до того ж перший займ видають під 0%. Мікропозік Вже погасила и в разі крайньої необхідності буду звертатися сюди ще.

 2. Спасибі СОС Кредит за кредит! 🙂 В той день я спробувала взяти гроші в борг ще в двох подібних мікрофінансових компаніях, але швидко підбадьорили тільки в "SOS Credit". Хоча раніше я ніколи не брала ці швидкі позики. Мені потрібно було взяти в борг всього 5000 на тиждень. Єдине, що обіцяли дати відповідь за 10 хвилин, але подзвонили години через 30 хв. але це не принципово вже. Оформляється займ за паспортом, а гроші перевели на картку. Ще раз спасибі за швидкі гроші і людське ставлення.

 3. Хочу поділитися своїм досвідом ... Брала займ на карту в Соскредіт місяць тому. Оформили без відсотків, що дійсно мене порадувало. Гроші повернула без затримок. Залишилася задоволена послугами даного сервісу. Спасибі за допомогу!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

12 + вісімнадцять =