Slon Credit: переваги онлайн кредиту та відгуки

Сума позики: 1000 - 20000 грн.
Процентна ставка: 0,11% в день
Термін: до 12 місяців
Вік позичальника: від 18 до 65 років
Час розгляду: 30 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Видача довгострокових позик на картку під низький відсоток. Кредит до 12 місяців на рівних платежах.
4.5 %) 30 голосів

Як оформити позику в Slon Credit: умови, переваги, правила погашення кредиту

Для правильного вибору кредитної компанії потрібно проаналізувати доступні варіанти. Відразу можна виключати фірми, які пропонують нереальні умови, на кшталт кредиту на 3 місяці під 0,0% - таких умов не буде навіть для нових клієнтів. Зазвичай в таких угодах є додаткові умови, адже мікрофінансові компанії не займаються благодійністю, а створені для заробітку грошей. При виборі МФО варто звернути увагу на репутацію, відгуки клієнтів, наявність іноземного капіталу. Під ці критерії потрапляє Slon Credit - відносно молода кредитна компанія, яка має в своєму розпорядженні іноземним капіталом і має хорошу репутацію.

Слон Кредит: основне про компанію

Іноді людині швидко потрібна невелика грошова сума. Зазвичай причиною такої ситуації стає проблема, причому непередбаченого характеру - травма, захворювання, поломка техніки або авто. Також причини можуть бути і більш простими - в магазині почався розпродаж на речі, які людина давно хотів купити, а до зарплати ще тиждень. В такому випадку часто люди займають гроші у родичів або знайомих. Якщо перші два варіанти не підійшли, може допомогти мікрокредитування.

мікрофінансових компанія Slon Credit є відносно молодим гравцем на ринку, адже офіційна реєстрація відбулася лише в минулому році. Однак з 2018 року компанія встигла набрати досить велику клієнтську базу. У цьому можна переконатися, прочитавши відгуки про Slon Credit.

Однією з головних особливостей МФО є тип капіталу - він на 100% складається з іноземних фінансових коштів. Даний факт говорить про те, що при роботі слон Кредит дотримується не тільки українське законодавство, але і праві норми Європейського Союзу, а це вже показник якості.

В даний момент статутний капітал компанії знаходиться на рівні 5 мільйонів гривень і постійно зростає. Головним акціонером компанії є ТОВ ЛТУ Фінанс - організація з польською реєстрацією. засновником слон Кредит виступає Валентина Трофимова - громадянка Литви, якій належить мажоритарний пакет акцій компанії.

При оформленні кредиту клієнт повинен бути впевнений в умовах, які йому надає компанія. Прозорість є зараз стандартом серед висококласних МФО, адже при наявності прихованих комісій і додаткових відсотків клієнт буде незадоволений, і він не повернеться в компанію повторно, якщо йому знову знадобиться позику. слон Кредит надає кредит на карту під досить високий відсоток, в порівнянні з багатьма конкурентами - від 10% на місячній основі. Мінімальний термін надання позики становить 3 місяці, а мінімальна сума - 1000 гривень. Взявши цю суму на 3 місяці, в результаті потрібно буде заплатити від 1300 гривень. Зі збільшенням терміну позики поступово збільшується загальний відсоток до оплати.

Отримати позику онлайн в Слон Кредит цілодобово можна. Компанія працює в будні дні з 9-18 годин з обідом о першій годині дня. У вихідні дні розгляд заявок триває, але вже з 10 до 18 годин. Те ж саме стосується служби підтримки даного МФО.

Умови отримання кредиту від Slon Credit

Умови видачі позики максимально прості. Як і в інших компаніях, позичальникові потрібно обов'язково бути громадянином України з пропискою та проживанням в країні (за винятком Криму і зони АТО). Кредит онлайн на карту від Слон Кредит може отримати будь-яка людина у віці від 18 до 65 років. Для оформлення заявки знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • банківська карта, яку видав український банк.

Як оформити кредит в Слон Кредит через особистий кабінет

Найкраще проводити оформлення позики через особистий кабінет. Для цього потрібно пройти процес реєстрації, який займе декілька хвилин. Після реєстрації потрібно увійти в особистий кабінет Слон Кредит і вибрати пункт «Отримати кредит». Далі йде стандартна форма заповнення заявки, де клієнт вказує необхідні дані. Отримати позику можуть особи з будь-яким видом зайнятості. При наявності активного кредиту в Slon Credit заявка буде відхилена.

Якими способами погасити кредит в Slon Credit?

Погасити займ можна будь-яким зручним для клієнта способом. Найбільш простим варіантом буде погашення кредиту за допомогою банківської карти через інтерфейс особистого кабінету на сайті. Другий варіант - банківський переказ, реквізити для якого можна знайти на сторінці позики. При використанні другого варіанту важливо враховувати оплату послуг банку.

Прострочка платежу

Іноді клієнти не здійснюють оплату кредиту в призначені терміни. В цьому випадку у позичальника буде ще один місяць поверх зазначеного терміну для того, щоб погасити борг. Протягом цього місяця процентна ставка зросте в 2 рази. Якщо ж і через місяць клієнт все одно не погасить кредит, до нього будуть застосовані відповідні правові заходи, аж до судового позову.

Продовження кредитного договору

Якщо з якоїсь з причин позичальник не встигає повністю погасити взятий позику, рекомендується звернутися в підтримку компанії за оформленням пролонгації кредиту. Дана опція буде доступна лише в тому випадку, якщо у клієнта залишається в якості боргу лише основна сума або її частина, а відсотки по кредиту вже погашені.

Тривалість пролонгації залежить від того, наскільки часу людина оформив кредит онлайн в слон Кредит. У стандартних умовах продовження проводиться на 1 місяць. Протягом цього місяця продовжує діяти стандартна процентна ставка. Кількість пролонгацій не обмежена.

Реквізити: адреси і телефони

 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЛОН КРЕДИТ"
 • код ЄДРПОУ 42350798 - компанія зі 100% іноземним капіталом.
 • Дата державної реєстрації юридичної особи - 02.08.2018 року.
 • Рахунок №26509052600822 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)
 • Юридична адреса: місто Київ, вул. Багговутівська, 23
 • Телефон гарячої лінії / support: 0 800 33 03 83.
 • E-mail: info@sloncredit.com.ua

Відгуки Slon Credit

3 коментаря про "Slon Credit: переваги онлайн кредиту та відгуки"

 1. Довго шукав компанію щоб отримати позику в розмірі 10000 гривень без довідок про доходи, на довгий термін, і щоб потім не виникло проблем. Вибрав компанію Слон Кредит. Оформили все без поручителів і зайвих питань. Ніяких довідок з роботи не просили, все заповнили зі слів. Не дивлячись на мій досить молодий вік мені 25 років схвалили швидко!

 2. Перед тим як звернутися в це банк, я обійшла дуже багато банків. І скрізь! відмовили. Тут мало того що мені пішли на зустріч, мені сподобалися умови на яких я брала гроші і звернулася незабаром до них ще раз. Співробітники уважні і ввічливі. Якщо шукайте довгостроковий займ, то Слон Кредит ідеальна компанія, де можна оформити позику. Дякуємо.

 3. Дуже сподобалася простота і оперативність отримання позики в Слон Кредит. Користувався вже 2 рази - все пройшло чудово, приємний і уважний в спілкуванні персонал - спасибі менеджеру Катерині за чітку і професійну роботу. Думаю, що звернуся ще раз за отриманням кредиту на карту в Слон Кредит.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

17 - шістнадцять =