MyCredit: відгуки клієнтів і оформлення кредиту онлайн

Сума позики: до 10000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: до 30 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 1 хвилина
Способи отримання: на картку
Особливості: Термінова видача позики без відмови, довідок і поручителів. Моментальне схвалення без дзвінків друзям і родичам. Перша позика без відсотків.
4.7 %) 44 голосів

Особливості та переваги кредитування в компанії MyCredit

Якщо ви хочете гарантовано швидко отримати мікрокредит онлайн на карту - скористайтеся пропозицією фінансової організації MyCredit. Компанія спеціалізується на видачі невеликих споживчих позик з 2015 року. За короткий час роботи компанія увійшла в ТОП 10 найбільших мікрофінансових організацій України. Її послугами скористалося понад 200 тисяч людей, які стали постійними клієнтами. Прозорі умови кредитування, лояльні вимоги до позичальників, швидка процедура оформлення та низькі процентні ставки роблять Майкредіт заслуженим лідером мікрофінансового ринку м Київ і країни в цілому.

Терміново отримати гроші в Україні можна декількома способами. Рекомендуємо вам звернути увагу на мікрокредитування. Залежно від установи, в якому ви вирішили взяти позику, вам надається набір вимог. Отримати схвалення на кредит можливо лише тоді, коли всі умови будуть виконані на 100%.

У звичайних банках погана кредитна історія може стати перешкодою для отримання кредиту. Також у багатьох фінансових установах перевірка позичальника є багатоетапним процесом, що включає надання документів, довідок про доходи та ін. Однак для тих, у кого немає на це часу, є прекрасний вихід.

Представляємо для вас сервіс «MyCredit» - сучасна МФО, яка працює за спрощеною системою. Завдяки ресурсу можна легко оформити термінові мікропозики на карту в Україні. Тому нашим позичальником може бути практично кожен, так як для нас раніше зіпсована репутація - не показник того, що людина не може реабілітуватися.

Переваги співпраці з МФО:

 • перша сума позики для нового клієнта до 5 тис. грн .;
 • не потрібно надавати які-небудь документи, довідки та ін .;
 • обробка запиту займе всього 15 хвилин;
 • отримання кредиту онлайн без перевірки кредитної історії;
 • зарахування коштів відбувається віддалено (ви знаходитесь в зручних для вас умовах і через інтернет подаєте заявку на кредит);
 • режим доступу до оформлення позики відкритий цілодобово (працюємо навіть по вихідних і святах, коли інші фінансові установи закриті).

Крім основних особливостей МФО «Майкредіт», Є ще додаткові опції, які зможуть гарантувати для вас комфорт і спокій під час співпраці.

Як оформити онлайн кредит в MyCredit

На сайті можна терміново взяти гроші в позика без перевірок цілодобово і навіть з поганою КІ, попередньо розрахувавши остаточну суму, необхідну для повернення. Для цього можна скористатися зручним онлайн-калькулятором. У ньому ви можете варіювати суму, а також термін на позику за допомогою бігунка, в результаті чого в спеціальному вікні з'явиться точна дата погашення кредиту.

І це ще не все, якщо ви не зможете повернути всю суму до закінчення терміну, МФО готові піти вам на зустріч і пролонгувати кредит. Таким чином, ви можете терміново оформити позику на конкретну кількість днів (максимально - 30 днів), а потім продовжити договір. Для цього вам потрібно буде всього лише виплатити відсотки за той час, коли ви використовували отримані кошти.

Отримання грошових коштів на сайті компанії

Для початку перевірте, до всього чи необхідного для отримання кредиту ви маєте доступ, а це: банківська карта, інтернет і мобільний телефон. Якщо все це є, тоді подайте заявку на термінове оформлення, вибравши бажані умови. Потім натисніть кнопку «Отримати гроші» і чекайте відповіді від менеджера МФО. У разі позитивного рішення вже протягом 5 хвилин гроші будуть на вашій картці.

Сьогодні отримати термінові онлайн позики на карту і, одночасно, висококласний сервіс не так вже й просто. Рекомендуємо вибирати тільки надійний ресурс. «MyCredit» - це МФО, якому віддали перевагу більш 200 000 задоволених клієнтів, що гарантує безпеку проведення фінансових операцій, конфіденційність будь-якої інформації, наданої вами.

Хто може подати заявку на кредит в MyCredit

Благополуччя є невід'ємною частиною життя щасливої ​​людини. Однак щодня кожен з нас стикається з виникненням труднощів, часом пов'язаних з фінансами. Головне пам'ятати, що з кожної ситуації є вихід, і чим менше часу на пошук рішення ви витратите, тим швидше можна усунути проблему.

Вимоги до позичальників:

 • Наявність діючого паспорта громадянина України;
 • Вік від 18 років;
 • Наявність діючої банківської карти;
 • Відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Для швидкого отримання позики на потрібну суму досить просто зареєструватися на сайті компанії, увійти в особистий кабінет MyCredit і вибрати відповідні умови, підписати електронну оферту і отримати гроші протягом 15 хвилин. Потрібна сума надійде на банківську карту видану в Україні.

Умови по взятому онлайн кредиту

Позичальник може оформити терміновий онлайн позика на карту цілодобово з будь-якої точки країни. Гроші надходять практично моментально. Вся процедура максимально автоматизовані пі і спрощена. Не потрібно завантажувати в особистий кабінет ніяких документів. Максимально отримати можна до 10 тисяч гривень (понад 5 тисяч тільки при повторному зверненні). Потрібну суму визначає сам позичальник, але вона не може бути нижче 500 гривень. Процентна ставка нараховується щодня, вона становить від 1% від суми позики (при повторному зверненні).

Швидко взяти мікрокредит на банківську карту можна строком від 5 до 30 календарних днів. При необхідності цей період можна продовжити ще на 30 днів без додаткових комісій. Клієнт буде платити тільки обумовлену процентну ставку. Зручне оформлення мікрокредиту онлайн не вимагає від позичальника надання застави, поручителів, довідок з місця роботи і інших документів.

Як погасити кредит

Погасити отримані в борг кошти можна кількома зручними способами: за допомогою банківської карти в особистому кабінеті Майкредіт, терміналами оплати, Пріват24 або банківським платежем. Якщо у вас є фінансові проблеми і ви хочете оперативно отримати до 10 тисяч гривень - звертайтеся в MyCredit і ваша потреба буде задоволена.

Реквізити: адреси і телефони

 • Реєстраційний номер ЄДРПОУ: 39861924
 • МФО: 320649
 • Р / С: № 26504052600258 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
 • Юридичне найменування: ТОВ «Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»
 • Юридична адреса: 61052, Україна, місто Харків, вулиця Суздальські ряди, будинок 9
 • Пошта: support@mycredit.ua
 • Телефони:
  • 073 369 41 11
  • 067 369 41 11
  • 050 369 41 11
  • 0 800 214 111
 • Telegram: 097 075 44 93

Відгуки про компанію MyCredit

При повторному зверненні для клієнтів «MyCredit» пропонуються ще більш вигідні умови отримання кредиту. Тут кожен бажаючий може швидко і просто отримати потрібну суму грошей. Мета може бути абсолютно будь-яка: до зарплати, на придбання побутових приладів, електроніки, проведення ремонту, поїздки за кордон. Організація не обтяжує людей необхідністю збирати безліч документів, шукати поручителів. Звернутися в МФО за позикою можуть особи з судимістю, поганою кредитною історією і без постійного місця роботи. Також, компанія Майкредіт надають промокод для постійних клієнтів, проводить регулярні акції та інші бонусні пропозиції. Упевнитися в якості послуг, що надаються можна прочитавши відгуки реальних клієнтів мікрофінансової організації.

3 коментаря про "MyCredit: відгуки клієнтів і оформлення кредиту онлайн"

 1. Майкредіт- мій фаворит серед МФО. Брав кілька разів позики в різних компаніях, але тут можна взяти мікропозик в сумі до 7000 гривень без довідок і зайвих документів. Тільки паспорт, ІПН, номер картки і мобільний телефон. Протягом півгодини мені на карту надійшла необхідна сума. Повертати позику також просто. Мені подобається, коли можна швидко зайняти гроші і так само швидко, а головне, без великих відсотків, їх повернути.

 2. Оформляла позику на карту в компанії майкредіт, на місяць, без відсотків. Через місяць повернути борг не вийшло. Мені почали дзвонити, цікавитися з якої причини я не можу закрити взятий позику. Пояснила, що на даний момент не маю можливості розрахуватися ... мене вислухали і пішли на поступки ... через кілька днів я повністю розрахувалася з компанією. За цей період прострочення з мене не взяли ні копійки! Дякую що увійшли в становище і пішли на поступки.

 3. Раніше, для отримання мікропозик, потрібно було йти до відділу фірми з паспортом, зараз же можна оформити позику невихід з дому, через інтернет. Тільки заповнювати анкету потрібно правильно, в іншому випадку може прийти відмову. Таким видом кредиту користувався вже кілька разів, брав по 5000 грн, зручно дуже, нікого не потрібно напружувати з проханням позичити грошей до зп. Заповнюєш форму, відправляєш, чекаєш відповідь, користуєшся. Із зарплати расчітиаешься. Пару раз звертався в компанію Майкредіт, заявку обробляють швидко, гроші переводять буквально за кілька хвилин.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

шістнадцять + 8 =