Відгуки про компанію Манівео: умови отримання онлайн позики та відгуки людей

Манівео: умови отримання онлайн позики та відгуки людей
4.6 %) 40 голосів

4 коментаря про "Манівео: умови отримання онлайн позики та відгуки людей"

  1. Хотів купити новенький смартфон, зробити дівчині подарунок на день народження. Зарплату затримали, до урочистої дати не встигав. Довелося взяти гроші в борг у компанії Манівео. Порадувало, що дуже швидко оформив заявку. Позику схвалили і протягом 20 хвилин вже прийшли гроші на банківську карту, брав у борг 10000 грн на 14 днів. Якраз встиг купити подарунок до закриття магазину. Всю суму зміг виплатити вчасно, обійшлося без переплати, так як на перший займ мені надали знижку і кредит вийшов під 0 відсотків. Велике спасибі Манівео !!!!, допомогли влаштувати свято для моєї коханої!

  2. Працюю в школі. Зарплата бажає бути)) .... взагалі бажає бути)))) Кожен може опинитися в скрутній ситуації, коли у близьких допомогу просити не хочеться, а гроші терміново знадобилися. Більше року тому зверталася в цю мікрофінансову організацію Манівео і залишилася дуже задоволена! Співробітники доброзичливі й чуйні. Якщо якісь труднощі з виплатою, завжди можна домовитися про відстрочку. Ніяких наїздів, грубих дзвінків і погроз! Всім раджу звертатися за допомогою тільки сюди! СПАСИБО, СПАСИБО і ще раз величезне спасибі за ВАШ професіоналізм!

  3. Вперше зіткнувся з мікро фінансовими організаціями, були різні сумніви з приводу їх діяльності. Але в дійсності все виявилося куди простіше і прозоріше. Відправив онлайн заявку, протягом 5 хвилин зі мною зв'язалася співробітниця Манівео, були задані декілька питань, після чого попросили почекати смс-повідомлення з рішенням. Ще через 5 хвилин прийшла відповідь: Вам схвалили займ! Після чого гроші зарахували на картку. Нещодавно скористався послугами компанії вдруге, на більш вигідних умовах, з використанням промо-коду.

  4. Беру завжди якщо потрібні гроші в мікофінансовой компанії Манівео. Це як на мене, найоптимальніший варіант. Не потрібно просити гроші до зарплати у знайомих, відсотки в компанії невеликі беруть, для постійних клієнтів більш вигідні умови. Загалом, все відмінно.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

13 + 20 =