MoneyBOOM: відгуки та огляд компанії

Сума позики: 250 - 15000 грн.
Процентна ставка: 1,2% в день
Термін: від 5 до 30 днів
Вік позичальника: від 18 до 80 років
Час розгляду: 7 хвилин
Способи отримання: на картку або готівкою
Особливості: Термінова видача позик під низький відсоток. Знижка 30% по промо-коду на повторний кредит до 15000 гривень.
3.7 %) 26 голосів

Оформлення кредиту в Moneyboom: переваги, розмір процентної ставки, необхідні документи

Отримати гроші в кредит швидко і без надання великого пакета документів можна за допомогою мікрокредитування, яке зараз користується популярністю. Розглянемо умови МФО Moneyboom - одного з лідерів ринку. Перед оформленням позики важливо знати всі умови, розмір процентної ставки і терміни погашення кредиту.

Moneyboom: основне про компанію

Якщо терміново потрібні гроші і зайняти у друзів / родичів їх не виходить, тоді можна звернутися в МФО. Особливо це актуально, якщо потрібна не дуже велика сума на короткий період часу. Важливо відразу визначитися з вимогами до компанії, яка буде надавати позику. Вибирати варто ті організації, які зможуть забезпечити найбільш вигідні умови.

При отриманні кредиту вкрай важливу роль відіграє прозорість - клієнт повинен розуміти те, на яких умовах він отримує гроші, щоб бачити всю картину повністю. В такому випадку в день погашення позики не буде ніяких несподіванок, на зразок додаткових відсотків або платежів, через які погашення буде прострочено. Такі відсотки є характерною рисою шахраїв - мікрофінансових компаній, які надають послуги на занадто вигідних на перший погляд умовах. В процесі виявляється, що клієнту доведеться значно переплатити. Одним з головних принципів роботи Манібум є прозорість - позичальник відразу бачить всі умови угоди, від нього нічого не приховують. Перед оформленням кредиту можна вивчити відгуки про Moneyboom в мережі, щоб переконатися в тому, що компанія працює сумлінно.

Оформлення кредиту проводиться онлайн, це можна зробити в будь-який зручний для клієнта час. Сервіс доступний 24 / 7, як і обробка заявок. Якщо у позичальника є всі необхідні документи, то оформлення позики може зайняти не більше 10-15 хвилин. Приблизно близько півгодини може піти на обробку заявки, після чого протягом 15 хвилин гроші будуть перераховані на рахунок. Взяти кредит в Moneyboom можна швидко і просто в будь-який зручний час доби.

Процентна ставка по кредиту залежить від різних умов:

 • перший чи це кредит в Манібум для клієнта;
 • розмір позики;
 • терміни погашення;
 • ввів позичальник промокод на сайті.

Стандартною вважається ставка в 1,75% в день. Іноді проводяться акції для нових клієнтів, за якими кредитна ставка становить всього 0,02% в день. Максимальний розмір позики становить 15 тисяч гривень, які можна отримати на термін до 30 днів.

Обмеження в 15 тисяч гривень діє тільки для постійних клієнтів. Якщо ж позичальник користується послугами Moneyboom вперше, тоді максимальна сума складе 4 тисячі гривень.

Отримання грошей проводитися максимально швидко і зручно. Ті ж правила стосуються і погашення кредиту - є різні способи, з яких клієнт вибирає найбільш зручний саме для нього. Крім усього іншого, доступна реструктуризація в Манібум, в разі якщо позичальник не може провести оплату в один платіж. Ще однією корисною опцією є пролонгація - ідеальна функція для людей, які трохи не встигають погасити кредит.

Умови отримання кредиту від Манібум

Зараз на ринку МФО з'явилися умовно стандартні правила для отримання кредиту. Перш за все, відсутність офіційних доходів, погана кредитна історія і непогашені кредити в інших банках не завадять отримати позику в Манібум.

До клієнтів компанія пред'являє наступні вимоги:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність громадянства України;
 • українська прописка (за винятком АТО і Криму);
 • проживання на території України (за винятком АТО і Криму);
 • відсутність непогашених кредитів в Moneyboom (обов'язково).

У Moneyboom є програма лояльності до клієнтів. Розмір першого кредиту не може перевищувати 4000 гривень. З кожним наступним позикою сума буде збільшуватися на 2 000 гривень, а четвертий кредит онлайн можна вже взяти на 15 000 гривень.

Крім того, якщо позичальник призведе друзів в Moneyboom, Він буде отримувати грошові бонуси з послуг, якими вони користуються. Ну і останнє, але не найменш приємне - промокодом. Їх можна отримувати в процесі використання послуг Moneyboom. З промокодом доступні більш приємні умови на наступний кредит.

Як оформити кредит в Moneyboom через особистий кабінет

Розглянемо докладніше, як взяти кредит в Moneyboom. Оформити позику можна прямо з головної сторінки. Спочатку на кредитному калькуляторі потрібно вибрати розмір позики, його термін, після чого натиснути кнопку «Оформити кредит».

В процесі оформлення потрібно буде ввести особисті дані. Найкраще спочатку зареєструватися на сайті. Після цього потрібно зробити вхід в особистий кабінет Moneyboom. Там відразу можна оформити кредит. Всі наступні операції з позикою будуть проводитися через інтерфейс особистого кабінету.

Для оформлення кредиту знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • карта українського банку.

Якими способами погасити кредит в Манібум?

Для погашення кредиту в Moneyboom передбачено кілька способів. Найбільш популярним є варіант з банківською картою, на яку приходили кредитні кошти, через особистий кабінет на сайті. Для цього потрібно перейти на сторінку позики і натиснути кнопку «Оплатити». Якщо такий варіант не влаштовує позичальника, він може скористатися послугами банківської каси або терміналу. Потрібно враховувати при цьому додаткові банківські комісії.

Прострочка платежу

У разі прострочення платежу співробітники Moneyboom зв'яжуться з клієнтом. Колектори в компанії не працюють, а тому зважаться проблема буде законними методами. Як штрафних санкцій процентна ставка може вирости до 2,5% в день. Якщо протягом місяця позичальник не сплатить свій борг, справа буде передана до суду і прокуратуру.

Продовження кредитного договору

Щоб уникнути прострочень по кредиту, можна скористатися функцією пролонгації. Продовження кредитного договору проводиться на тих же умовах, які надавалися клієнту раніше. Для того, щоб ця опція стала доступна, спочатку треба сплатити всі відсотки за поточним кредитом. Кількість пролонгацій не обмежена.

Реквізити: адреси і телефони

 • Юридичне найменування: ТОВ «ІНФІНАНС»
 • Реєстраційний номер: 39083990
 • Юридична адреса компанії: 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41
 • Електронна пошта клієнтської підтримки - info@moneyboom.com.ua
 • Час роботи сервісу - цілодобово

Відгуки компанії Манібум

2 коментаря про "MoneyBOOM: відгуки та огляд компанії"

 1. Досить-таки непогані у них умови по позиках. Я маю на увазі відсотки, звичайно. Брала якось в подібній організації, не пам'ятаю назву, так ось там мені всю голову зробили хвору ... а тут в Манібум все четенько.

 2. Першим досвідом роботи з Манібум я залишилася задоволена. До цього брала кредити в банках - вже дуже велика тяганина з документами. У мікрофінансової компанії MoneyBOOM процедура оформлення позики тривала близько 7 хвилин. Тепер у мене є особистий кабінет і буду регулярно користуватися послугами даної МФО. Спасибі, що схвалили мені позику.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

7 + дванадцять =