Gofingo: відгуки клієнтів і умови кредиту

Сума позики: до 7000 грн.
Процентна ставка: 1,2% в день
Термін: до 30 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 15 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Миттєве оформлення позики, цілодобово 24 / 7, без перевірки кредитної історії. Швидке отримання грошей в кредит на картку.
4.6 %) 46 голосів

Як оформити кредит GoFinGo: вимоги до клієнта, правила погашення позики, переваги

Часто у людей виникає термінова потреба в грошах. З'являються непередбачені витрати на лікування, ремонт, а до зарплати залишається зовсім небагато часу. Допомогти в такій ситуації може короткостроковий кредит. Мікрокредитування зараз широко представлено на ринку фінансових послуг України. Але величезний вибір зазвичай означає і те, що на одну якісно працюючу компанію припадає безліч фірм, які працюють не сумлінно. Розглянемо, як отримати позику на карту від перевіреної фірми GoFinGo, Розмір процентної ставки та умови погашення кредиту.

GoFinGo: основне про компанію

Компанія GoFinGo була створена не на території України, представництво в країні є лише філією. Фірма успішно працює на території європейських країн, серед яких є Данія, Чехія і Литва, і це не дивлячись на те, що холдинг, в який вона входить, був створений відносно недавно - лише в 2015 році.

Відсутність конкуренції на ринку завжди шкодить кінцевому споживачеві товарів або послуг. Через те, що ринок мікрокредитування зараз перенасичений різними компаніями, лідерами стають ті, хто орієнтований на клієнтів і надає їм максимально якісні послуги. Для того, щоб послуги фірми відповідали найвищим стандартам, GoFinGo постійно займається аналізом даних з фінансового ринку і взаємодій з клієнтами.

Проблеми розглядаються, вивчаються, знаходяться нові більш зручні рішення, які краще підійдуть позичальникам. Щоб переконається в цьому самостійно - вивчіть відгуки про GoFinGo, які можна знайти не тільки на сайті компанії, але і на сторонніх ресурсах в інтернеті.

Ще один важливий момент стосується сервісу фірми. Репутація кредитної компанії залежить від її ставлення до клієнтів, рівня обслуговування, поведінки співробітників при виникненні проблем. На рівні сервісу компанії GoFinGo позначається багаторічний досвід на міжнародному фінансовому ринку. Завдяки цьому система обслуговування клієнтів стала максимально простою, зрозумілою, швидкою, ефективною, і що найголовніше - прозорою.

Недобросовісні компанії під час надання позики можуть приховати від клієнтів різні додаткові комісії, через які люди часто не мають уявлення про те, яка ж сума насправді підлягає погашенню. В результаті клієнт може прострочити кредит і отримати зайві відсотки. Гофінго працює по прозору систему кредитування - вся необхідна інформація надається клієнтові ще до оформлення кредиту.

Для отримання позики досить мати доступ до інтернету і базовий набір документів. Після швидкого процесу оформлення гроші будуть перераховані на банківську карту практично миттєво.

Умови отримання кредиту від ГоуФінГоу

Розглянемо, що потрібно для того, щоб отримати кредит GoFinGo. Вимоги, насправді, досить прості. Для отримання кредиту необхідно:

 • мати громадянство України;
 • вік повинен бути в межах 18-65 років;
 • у позичальника має бути місце прописки;
 • карта MasterCard або Visa - для отримання фінансових коштів;
 • паспорт;
 • ІПН.

Тут правила трохи жорсткіші, ніж у багатьох інших компаній. Все тому, що GoFinGo надає позику онлайн за європейськими стандартами. Тому деякі пункти нагадують стандартні умови банківських систем, наприклад, віковий ліміт в 65 років, після якого, за статистикою, сильно знижується ймовірність того, що кредит буде виплачений. Подібні умови є особливістю компаній, які надають якісні та надійні послуги.

Як оформити кредит в GoFinGo через особистий кабінет

Для того, щоб подати заявку на кредит в GoFinGo, потрібно мінімальну кількість документів - паспорт, ІПН і номер банківської карти відповідного стандарту. Карта при цьому повинна бути видана українським банком.

Найкраще використовувати особистий кабінет GoFinGo для оформлення кредиту. В цьому випадку всі дані будуть збережуться в профілі, тому в майбутньому позичальник без проблем зможе перевірити їх або зробити додаткові операції. Також через особистий кабінет можна буде ввести промокод, який допоможе отримати більш приємні умови при отриманні кредиту на певний число операцій або відрізок часу.

Якими способами погасити кредит в GoFinGo?

Гофінго орієнтований на зручність клієнтів, тому процес погашення кредиту максимально простий. Є три способи:

 • за допомогою банківської карти;
 • використовуючи зручну платіжну систему або термінал;
 • через банківську касу за допомогою звичайного перекладу.

Всі ці опції можна знайти в особистому кабінеті, звідки і проводиться погашення кредиту. Можна погасити кредит як повністю, так і робити це по частинах.

Прострочка платежу

Якщо з якоїсь причини не вдалося погасити кредит у визначений термін - з позичальником зв'яжеться співробітник компанії. оскільки Гофінго орієнтована на комфорт і зручність клієнтів, співробітник компанії обговорить з клієнтом його проблему і запропонує найбільш зручний варіант її вирішення. Також буде надано додатковий день на погашення кредиту.

У разі продовження прострочення виплат процентна ставка буде збільшена відповідно до контракту клієнта. При дуже тривалому відмову від виплат справу буде передано до суду.

Продовження кредитного договору

На випадок, якщо у клієнта не виходить повернути повністю суму вчасно, можна скористатися пролонгацією кредиту. Продовження кредитного договору терміном до 1 місяці дозволить далі користуватися кредитними коштами з тієї ж процентною ставкою.

Кількість операцій пролонгації договору ніяк не обмежена, але для задіяння цієї опції потрібно буде виплатити відсотки за минулий місяць. Даний спосіб є відмінним варіантом для тих, хто трохи не встигає виплатити кредит, але при цьому хоче уникнути завищених відсотків за порушення кредитного договору, не кажучи вже про наслідки для кредитної історії.

Реквізити: адреси і телефони

 • Адреса офісу компанії: м Київ, вулиця Михайлівська, будинок 24А
 • Електронна пошта - info@gofingo.com.ua
 • Номер гарячої лінії - + 38 044 333 73 05

Відгуки GoFinGo

Один відгук про "Gofingo: відгуки клієнтів і умови кредиту"

 1. Вперше беру позику в даній компанії, але оператор дуже швидко підтвердив і схвалив мені кредит. Гроші були на мапі вже через 5 хвилин. Молодці, швидко працюєте!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

один × 2 =