Форза 24: переваги кредиту та відгуки МФО

Сума позики: до 4000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: від 65 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 30 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Термінова видача позики без відмови і перевірок кредитної історії. Онлайн заявка для отримання позики на довгий термін.
3.7 %) 27 голосів

Оформлення кредиту в Форза 24: процентна ставка, пролонгація договору, необхідні документи

Якщо терміново потрібні гроші і потрібна невелика сума на короткий термін, можна використовувати послуги мікрокредитування. Короткострокові позики зараз дуже популярні. Однією з цікавих компаній на даному ринку є МФО Forza24. Розглянемо умови отримання позики, вимоги до клієнтів і розміри процентної ставки в даній фірмі.

Форза 24: основне про компанію

2018 рік став особливим для всієї індустрії фінансування. До цього часу на ринку були компанії, які надавали швидкі і прості позики, але подібних МФО було не так багато. Саме в 2018 році відбулися зміни на ринку мікрофінансування, і з'явилося безліч нових фірм. Однією з таких стала Фінансова компанія Форза, якій і належать права на Forza24.

За час своєї роботи фірма набрала досить велику клієнтську базу. Безліч людей користуються послугами Forza24 повторно. На ринку зараз високий рівень конкуренції, а тому вибір фірми залежить від репутації, послуг і їх якості. Зараз стандартом вважається робота в форматі 24 / 7, коли клієнт через інтернет може оформити позику в будь-який момент. Автоматизація всього процесу, коли працюють реальні співробітники і цілодобова служба підтримки онлайн, роблять сервіс краще, швидше, зручніше. Все це відноситься і до фірми Форза 24. Офіс компанії зараз всього один, причому лише для реєстрації та розміщення основного штату співробітників.

Перед оформленням позики рекомендується вивчити відгуки про кредити в Форза. Далі потрібно розглянути умови, зокрема для клієнтів, які користуються послугами МФО вперше. Справа в тому, що на ринку багато молодих фірм, які першим клієнтам пропонують вигідні умови в плані процентної ставки. Максимальна сума позики при цьому значно нижче, але процентна ставка стає практично нульовий. У випадку з Forza24 розмір першого кредиту не буде перевищувати 4 000 гривень, причому процентна ставка буде всього лише 0,01% за кожен день використання позики.

Такий варіант буде ідеальним для величезної кількості людей, адже з 4000 гривень за місяць комісія буде всього 2 гривні. При знятті готівки через банкомат зазвичай забирають 1-2%, а тут буде переплата 2 гривні. Але потрібно враховувати те, що такий низький відсоток діє виключно перші 10 днів. Залишок місяці відсотки нараховуватимуться за новою ставкою - 2% за кожен день.

Варто визнати, що повторний кредит в Forza24 виглядає не так привабливо. Максимальний розмір позики зростає до 15 000 гривень, але при цьому потрібно буде платити від 1,85% за кожен день використання позики. В результаті отримуємо:

 • дуже приємні умови на перший займ протягом перших 10 днів;
 • досить висока процентна ставка для залишку першого місяця і для всіх повторних клієнтів.

Умови отримання кредиту від Forza24

Компанії, які займаються мікрофінасірованіем, відразу привертають увагу клієнтів, тому що надають кредити без вимог до зайвої інформації і великого пакета документів. Для того, щоб взяти кредит в Форза 24, Не потрібно збирати ніякі довідки про доходи або склад сім'ї. Для отримання позики потрібно:

 • бути громадянином України;
 • мати українську прописку (АТО і Крим не входять в список);
 • проживати на території України (АТО і Крим не входять в список);
 • вік повинен знаходитися в межах 18-90 років.

Вимоги, насправді, стандартні. При цьому кредит онлайн видається з поганою кредитною історією, з непогашеними кредитами в інших банках (але не в Форза 24), без офіційного працевлаштування та офіційних доходів. Також компанія не цікавиться кредитною історією клієнта.

Як оформити кредит в Forza24 через особистий кабінет

Оформити можна кредит в Форза 24 через особистий кабінет або ж прямо через форму на сайті. Найкраще спочатку зареєструватися, а вже після цього проводити оформлення заявки на позику. Все одно в формі потрібно вводити номер телефону, особисті дані і поштову скриньку. Однак, якщо спочатку виконати вхід в особистий кабінет Форза, кредит відразу потрапить в список договорів клієнта, звідки його можна в подальшому контролювати.

Для оформлення знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • карта, випущена українським банком (для отримання грошей).

Якщо виникнуть якісь питання, можна звернутися в службу підтримки, яка працює практично цілодобово.

Якими способами погасити кредит в Форза 24?

Для погашення кредиту є кілька варіантів. Можна виплатити позику, як тільки буде зручно позичальнику, не чекаючи крайнього терміну. Ніяких негативних наслідків, на кшталт зниження кредитного рейтингу, не буде. Найкраще погашати кредит через особистий кабінет і сторінку позики. Також вийде погасити кредит за допомогою банківської карти, платіжної системи або ж традиційного перекладу через касу банку. Останній варіант обійдеться дорожче.

Прострочка платежу

У разі, якщо клієнт прострочив платіж, в перший день нового місяця процентна ставка зросте до 2,5% денних. Даний відсоток буде триматися протягом наступного місяця, після чого компанія почне вживати відповідних заходів, на кшталт подачі судового позову.

Продовження кредитного договору

Якщо людина бачить, що не встигає погасити кредит, найкраще скористатися опцією пролонгації. Продовження кредиту проводиться на додатковий місяць, але для цього потрібно спочатку погасити всі відсотки - опція доступна лише для основної частини кредиту. Процентна ставка при цьому не змінюється. Також не буде ніяких наслідків для кредитної історії клієнта.

Реквізити: адреси і телефони

 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ« ФОРЗА »
 • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Ліцензія Нацкомфінпослуг
 • Розпорядження від 13.04.2018 № 559
 • Ідентифікаційний код: 41762679
 • Юридична адреса: м Київ, вул. В. Хвойки, д.15 / 15
 • Телефон: 0800305330

Відгуки Форза 24

Один відгук про "Форза 24: переваги кредиту та відгуки МФО"

 1. Добридень! Моя сестра виходила заміж, пригледіла дуже оригінальний подарунок молодятам, але виникла проблема з фінансів. Коштів не вистачало, причому зовсім небагато, всього якихось 5000 гривень. Намагалася зайняти у знайомих - не вийшло. За рекомендацією подруги звернувся в компанію Форза 24. Чула про високі відсотки в таких організаціях, але на ділі все виявилося інакше. Перша позика мені прідоставілі під 0%. Менеджери компанії поставилися з розумінням, займ схвалили протягом 10 хвилин і перевели гроші на карту. Все дуже оперативно і гранично ввічливо.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

2 2 × =