E-Cash: умови оформлення онлайн кредиту та відгуки клієнтів

Сума позики: 500 - 4000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
Термін: від 1 до 30 днів
Вік позичальника: з 20 років
Час розгляду: 10 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Миттєва видача позик на картку, без відмови і перевірок. Термінове оформлення кредиту за паспортом та ІПН, без застави та поручителів.
3.9 %) 73 голосів

«E-Cash» - особливості кредитора, якому можна довіритися

Випадково зіпсували кредитну історію і ось, коли саме зараз вам раптово знадобилася зовсім невелика сума, ваш банк вам відмовив? Не біда! Ми поряд!

Є чимало ситуацій, коли терміново можуть знадобитися гроші, і немає можливості чекати до зарплати. Раптове запрошення на ювілей, пекельна зубний біль, черговий платіж за квартиру або по автокредиту, до якого не вистачає якихось трьох тисяч ... І є чимало людей, які не бажають зізнаватися у своїй, нехай і тимчасової, фінансової неспроможності, напружувати зайвий раз своїх друзів і близьких.

мікрофінансових організація E-Cash не просто позичає гроші, компанія хоче бути відмінними від інших кредиторів. Нам важливо, щоб, займаючи у нас гроші в кредит, Ви відчували себе впевнено і безпечно. Звернувшись до нас, вам не доведеться виплачувати драконівські відсотки в нереальні терміни, про які багато мікрофінансові організації воліють мовчати.

Наше кредо - бути гранично чесними. Ми не з тих, хто користується моментом, коли клієнт на все готовий, аби до вечора у нього з'явилася потрібна сума. Тому ніяких прихованих платежів і умов, про які ви не знали на момент термінового позики, Не може бути апріорі.

Ознайомитися з умовами надання моментальних позик на карту, Ви можете на нашому сайті в розділі «Умови договору». Запевняємо вас, що після того, як гроші надійдуть до вас на картку, нічого нового не з'ясується.

Коли вам терміново потрібні гроші, будьте впевнені, «ЕКЕШ» завжди прийде до вас на допомогу. Кредити на максимально гнучких умовах - це реально!

Як оформити мікропозик в ЕКЕШ

звернення в МФО E-Cash - найзручніший і доступний спосіб вирішення дрібних фінансових негараздів напередодні отримання зарплати. «Е-Кеш» - один з найбільш значущих представників федерального кредитного ринку, що спеціалізується на наданні невеликих швидких позик. Основне кредо компанії - безумовна лояльність і довіру по відношенню до клієнтів. Гарантуємо 100-% ю чесність і прозорість в наданні послуг.

Особливості оформлення позики:

 • можливість оформити позику протягом 10 хвилин не виходячи їх вдома;
 • ніяких замаскованих комісій, додаткових відсотків і обов'язкових списань;
 • мінімальні вимоги для отримання кредиту;
 • миттєвий кредит на будь-яку банківську карту;
 • до 7 000 гривень, якщо звернулися до нас вперше;
 • до 15 000 гривень - починаючи з другого і при всіх наступних зверненнях;
 • можливість відстежувати стан свого позики в особистому кабінеті.

Відсоткова ставка в «E-Cash» складає всього від 0,01% в день!

Переваги отримання кредиту в E-Cash

Більшість наших клієнтів легко виплачує кредит вчасно і навіть достроково, оскільки мінізайм в МФО E-Cash спершу позиціонує себе в якості швидкої допомоги для вирішення позаштатних фінансових ситуацій, що вимагають негайних дій: покупка побутової техніки по акції, проблеми зі здоров'ям, придбання палаючої путівки, поломка авто і т. п.

Інакше кажучи, ви займаєте у нас 5 000 гривень на цільові витрати, знаючи, що на наступному тижні отримаєте свої законні 30 000 гривень і відразу ж повернете борг з мінімальною переплатою. Ніяких комісій при достроковому кредиті в ЕКЕШ ви не сплачуєте.

Займати в МФО гроші на щоденні потреби, а також на приємні надмірності у вигляді походу в ресторан, кіно і все те, що може цілком почекати до зарплати - просто не доцільно, вже краще навчитися планувати витрати.

Відчуйте себе вільніше разом з «Е-Кеш»!

Про компанію "ЕКЕШ"

Е-cash (ЕКЕШ) - це новий сервіс онлайн кредитування в Україні, який дає можливість терміново отримати гроші на банківську карту протягом декількох хвилин. Головна відмінність компанії від банків - це видача кредиту в режимі онлайн. В особистому кабінеті клієнти можуть оформити заявку на сайті в будь-який час (цілодобово), де б не знаходилися. У разі, коли терміново потрібні гроші, Ви завжди можете розраховувати на сервіс E-cash. Компанія може допомогти кожному громадянину України, хто потребує термінової фінансової допомоги.

Переваги онлайн кредиту в E-Cash:

 • можливість отримання позики до 15 000 грн;
 • прості і зрозумілі умови;
 • зручний інтерфейс кредитного сервісу;
 • сума першого кредиту від 500 грн. до 4000 грн;
 • сума повторного кредиту до 15000 грн;
 • період кредитування від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації тіла кредиту;
 • перший кредит - 0.01%;
 • повторний кредит - 1.5%;
 • потрібно для оформлення (паспорт, ІПН, фото з паспортом в руках на сторінці з актуальною фото);

Реквізити: адреси і телефони

 • Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ» Україна, 01021, г. Киев, ул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А
 • Телефони:
  + 38 (044) 337 88 33
  + 38 (068) 611 41 31
  + 38 (099) 611 41 31
  + 38 (063) 611 41 31
 • Електронна Пошта: info@e-cash.com.ua
 • Режим робочого часу:
  Пн.-Пт. з 08: 00 до 23: 45 *
  Сб.-Нд. з 10: 00 до 23: 45 **
  * Пн.-Ср. з 20: 00 до 23: 45 робота проводиться тільки з повторними клієнтами
  ** Сб.-Вс. з 18: 00 до 23: 45 робота проводиться тільки з повторними клієнтами

Відгуки про компанію E-Cash

3 коментаря про "E-Cash: умови оформлення онлайн кредиту та відгуки клієнтів"

 1. Працюю фотографом. Минулого тижня, за 4 години перед зйомками, розбив об'єктив і довелося брати гроші в борг у компанії E-Cash. Гроші перевели на банківську карту за хвилин 10. Дякуємо! До речі, вийшли взагалі без відсотків, займ виплатив достроково.

 2. Швидко і зручно! Я вперше скористався цим сервісом і залишився з позитивними емоціями. Виручили у відрядженні, коли перебував в чужому місті. Зайшов в особистий кабінет E-Cash, заповнив усі дані і вже через 20 хвилин гроші були на моїй банківській картці. Повернув в заявлений термін без відсотків. Загалом, тепер за позикою тільки до вас!

 3. Гарна компанія, багато разів брав у Екеш кредити, гасив вчасно і ніяких проблем не було. Зручно офорлять завку і гроші на карту приходять без затримок. До того ж, часто є можливість взяти гроші зі знижкою, що дуже непогано.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

дев'ять + п'ятнадцять =