Отзывы о компании Займ в Dinero – отзывы и обзор кредита онлайн

Займ в Dinero – отзывы и обзор кредита онлайн
4.4 %) 118 голосів

5 коментаря про "Займ в Dinero – отзывы и обзор кредита онлайн"

  1. На мій погляд це найлояльніша компанія з усіх, які є на ринку України. Брав як то позику в різних місцях, але Дінер порадувала мене своїми відсотковими ставками на позику і не виносили мозок, коли трохи затримав з виплатою кредиту. Так що в Дінер можна брати позику і не хвилюватися що почнеться тиск.

  2. Якщо чесно, я скептично ставилася до такого роду позиками ... Але коли знадобилися терміново гроші на покупку втраченого мобільного телефону. І знаєте, я змінила свою точку зору! По-перше, це швидко (що вже там, можна щось і з дому не виходити), по-друге - не потрібно збирати купу паперів і документів, ну і по-третє - автоматична система відразу розрахувала мені терміни і суму погашення потрібної мені суми. Дінер виручили мене у важку хвилину. Спасибі, буду звертатися ще.

  3. Хлопці врятували мене від краху! Забув Залишити гроші на інтернет, схаменувся Вже в останні хвилини. Ніхто зі знайомого в мережі НЕ займає, всі боятися, что мій скайп и віз Зламал (ну добре там, де, є такі Шахраї). А я ж не серіали в інеті дивлюся (хоча и їх, канєшно)))) я ж працюю. Провайдер гад обіцяній платіж НЕ дает, до речі привід поміняти ... Все думаю, попал. Грошей на інет немає, а без инета я їх НЕ зароблю !!!!!! Зачароване коло) У паніці в загально нарів кілька ПОСИЛАННЯ, дивлюся де умови оформлення простіше. У мене ж ще й кредитної історії ніякої. Там відмовілі, там не даю ... В Дінеро дали !!! Взявши тисячу на тиждень. Віддав на 20 грівень более, чисто сімволічно, типу пивом товарішеві в подяку проставівся. Прикольно) Потім ще кілька разів Займаюсь - на навушники, відеокарту, механічну клаву. Ось тепер думаю ноут оновіті. У звичайний банках як фрілансеру мені ні копійкі не дадуть, а тут я вже шановний типу клієнт)

  4. Накрила якась смуга, навіть не невезіння, а так скажемо, проблем. Терміново потрібні були гроші, просити у знайомих незручно. Зверталася в Дінер три рази, допомагали завжди і дуже швидко. Величезне спасибі Олексію. Він не просто доброзичливий співробітник, але і приємна людина. Зараз проблеми відступили. Але не зарікаюся ... Мало що. Буває так, коли гроші потрібні прямо зараз. Знаєш, що будуть через пару тижнів, але потрібні-то сьогодні. Тому, раджу всім. Якщо хочете отримати гроші без зволікань, та ще при нормальному людському відношенні, звертайтеся в Dinero, не пошкодуєте.

  5. Пользуюсь услугами этой компании уже достаточно долго. И никогда не было проблем. При повторном займе деньги переводят на карту практически моментально. Всего 2 нажатии кнопки и деньги уже у меня 🙂 просто супер!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

одинадцять - 2 =