Отзывы о компании Займ в CreditPlus – отзывы клиентов, условия кредитования

Займ в CreditPlus – отзывы клиентов, условия кредитования
4.6 %) 31 голосів

4 коментаря про "Займ в CreditPlus – отзывы клиентов, условия кредитования"

  1. вчора оформив мікропозик в кредітплюс. хочу написати відгук що мені все сподобалася. дзвонив їм по телефону чемно допомогли мені заповнити анкету. швидко схвалили і практичні відразу перевели гроші мені на карту. брав 8000 на подарунок. думаю що закрию раніше терміну. сподіваюся звичайно що більше не доведеться брати кредити але кому треба то можна брати тут. компанія начебто непогана. мені у всякому разі причепитися поки ні до чого. головне закрити вчасно тоді вже точно ніяких проблем не буде.

  2. Брала гроші в компанії КредітПлюс не більшу суму в 5000 гривень. Все дуже зручно, хороший сервіс, швидко заповнила форму. Передзвонили буквально через 5 хвилин і схвалили заявку. Тепер буду звертатися тільки в цю компанію, щоб не турбувати друзів і рідних з проханнями з зайняти грошей. Раніше постійно були відмови і в банках і в кредитних компаніях, таких як кредит кафе та інші ...

  3. Кредітплюс мені порекомендував мій один знайомий. Спочатку я подумав що приколюється ... але він у них вже брав як то гроші в борг кілька разів і розповів все тонкощі. я ж перший раз вирішив взяти позику на короткий термін і мені сподобалося. Зараз вже третій займ оформив. Ще поки не закрив його. перший займ мені взагалі надав без відсотків! Хоч і не хочеться залазити в кредити але іноді доводиться якось перекручуватися до зп. А кредит плюс зручна компанія і відсотки невеликі і видають без проблем, без зайвих питань, і не треба ніяких довідок надавати. Коротше кому терміново потрібні гроші то раджу кредит плюс.

  4. Впервые воспользовалась услугами компании. Первый займ выдали без процентов на сумму 5000 гривен. Осталась очень довольно, так как не задавали лишних вопросов, не проверяли мое трудоустройство и не просили поручителей. Все легко и просто… через 10 минут после заполнения анкеты, деньги были у меня на карточке.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

шесть + четыре =