CreditKasa: умови онлайн кредитів та відгуки

Сума позики: до 10000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
Термін: від 1 до 27 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 8 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Для оформлення позики потрібен тільки паспорт та ІПН. Видача позик з простроченням по кредитах і поганою кредитною історією.
4.4 %) 20 голосів

Оформлення кредиту в CreditKasa: вимоги до клієнта, необхідні документи, процентна ставка

Вибираючи кредитну організацію, людина, перш за все, повинен бути впевнений в тому, що надаються умови є кінцевими і ніяких додаткових відсотків в процесі виявлено не буде. На ринку зараз досить багато МФО, які пропонують вкрай вигідні умови, але на ділі виявляється, що за ними ховаються різні додаткові відсотки, через що відбувається сильна переплата. Тому, якщо людині все ж довелося скористатися мікрокредитуванням, варто більш ретельно вибирати МФО. Одним з перевірених варіантів є кредит Каса в Україні. Розглянемо умови кредиту в даній компанії і нараховуються відсотки.

Credit Kasa: основне про компанію

Мікрокредитування зараз користується великим попитом. Економічна ситуація в країні вже не перший рік залишає складною, а доходи багатьох громадян не на найвищому рівні. В таких умовах традиційні кредити в банках використовуються не часто, адже людям в основному потрібні гроші до зарплати. Коли до неї залишається кілька днів або тиждень, а гроші терміново потрібні, люди зазвичай намагаються їх зайняти у друзів або родичів. Якщо ж ці варіанти не підходять, можна взяти позику на кілька днів під денні відсотки, причому без надання великого пакета документів і з досить простими вимогами.

Подібні кредити надають практично будь-якому жителю країни. Вимоги мінімальні, оформлення проводиться швидко і просто. CreditKasa є однією з таких компаній, яка надає вигідні позики на короткий термін.

Перед оформленням кредиту варто вивчити відгуки про Кредит Каса. Досвід реальних клієнтів - відмінний показник репутації і дотриманню високих стандартів. В даному МФО є безліч постійних клієнтів, які беруть позики на не дуже великі терміни і погашають їх вчасно. Такі позичальники задоволені умовами співпраці з даною фірмою.

Регулярна процентна ставка у CreditKasa цілком доступна. Якщо ж позичальник до цього не користувався послугами компанії, то перший кредит онлайн буде надано на особливо вигідних умовах зі зниженою процентною ставкою. Якщо по ній взяти 2 000 гривень на тиждень, в результаті потрібно буде виплатити трохи більше 1 гривні понад основної суми. Повторна процентна ставка для клієнтів, які вже брали позику в Кредит Каса, буде набагато вище - може доходити до 2% денних.

Умови отримання онлайн позики в Кредит Каса

Вимоги для отримання кредиту в CreditKasa досить стандартні. Оскільки основним ринком даного МФО є Україна, то і першою умовою є наявність українського громадянства.

В цілому список вимог Кредит Каса виглядає приблизно так:

 • українська прописка (за винятком АТО і Криму);
 • проживання на території України (за винятком АТО і Криму);
 • вік від 18 до 60 років.

Кредит отримати можна, навіть якщо у позичальника немає роботи, погана кредитна історія, є непогашені борги в інших банках або МФО. При цьому не повинно бути активного кредиту в CreditKasa, В цьому випадку нову позику не нададуть.

Як оформити кредит в Кредит Каса через особистий кабінет

Процедура оформлення вкрай проста. Якщо позичальник раніше не був клієнтом CreditKasa, то знайомство з компанією потрібно починати з головної сторінки сайту. Кредити надаються онлайн цілодобово, а тому час можна вибирати будь-який. Якщо ввести на сайті спеціальний промокод, можна отримати позику на більш вигідних умовах.

Рекомендується спочатку зареєструватися, потім виконати вхід в особистий кабінет кредит Каса і вже після починати оформлення кредиту. При бажанні можна приступити до оформлення прямо з головної сторінки, на якій знаходиться кредитний калькулятор. З його допомогою можна вибрати потрібну суму кредиту і термін. Розмір позики повинен знаходитися в межах від 400 до 10 000 гривень, а термін - від 1 до 27 днів. Це основні умови для нових клієнтів.

Для отримання кредиту знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • карта українського банку.

Якими способами погасити кредит в Кредит Каса?

Варіантів для погашення багато - вибирати можна будь-який зручний. Найбільш практичним є варіант з оплатою тієї ж картою, на яку були нараховані фінансові кошти. Зробити це можна через інтерфейс особистого кабінету кредит Каса, Де потрібно перейти на сторінку кредиту і натиснути кнопку «Оплатити». Робити це можна прямо з дому, причому цілодобово.

Прострочка платежу

Краще не допускати прострочення кредиту. Порушення термінів погашення позики призводить до підвищення відсоткової ставки. Кожен день буде нараховуватися поверх загальної суми 2% від її поточного значення в якості пені. Уже за тиждень можна буде помітити, як швидко і стрімко зростає борг. Колектори в компанії не працюють, тому вимагати погашення боргу МФО буде законними методами.

Продовження кредитного договору

Уникнути великих відсотків по простроченим кредитом можна за допомогою пролонгації. Продовження кредитного договору здійснюється в залежності від умов поточного договору з МФО. Зробити це можна через інтерфейс особистого кабінету на сайті компанії. Обов'язковою умовою для пролонгації контракту на колишніх умовах є погашення відсотків по кредиту.

Реквізити: адреси і телефони

 • Юридичне найменування: ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
 • Реєстраційний номер: 38548598
 • Юридична адреса: 03150, г. Киев, ул. Казимира Малевича, 86Н
 • Адреса офісу компанії - Україна, 01133, г. Киев, ул. Лесі Українки, будинок 26, оф. 407
 • Телефони гарячої лінії:
  +38-(044)-333-5-222
  +38-(067)-373-37-57
  +38-(099)-373-37-57
  +38-(063)-373-37-57
 • Адреса електронної пошти - info@creditkasa.com.ua

Відгуки клієнтів компанії Кредит Каса

Один відгук про "CreditKasa: умови онлайн кредитів та відгуки"

 1. Я, в принципі, противниця кредитів і позик. Але в мій життя трапилася така ситуація, коли терміново знадобилися гроші, хоч і невеликі, всього 5000 гривень, але зайняти у родичів і знайомих я їх не змогла. А мікропозик змогла оформити дуже швидко, головне, уважно прочитати договір - це ж основний документ, ну і заявку заповнити правильно без помилок.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

п'ятнадцять + чотири =