Credit365

Сума позики: до 5000 грн.
Процентна ставка: від 0,7% в день
термін: від 7 до 30 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 15 хвилин
Способи отримання: на карту
Особливості: Термінові позики з моментальним зарахуванням грошей. Повторний кредит до 20 000 грн. знижки постійним клієнтам.
Відгуки про компанію Credit365
Credit365
4.8 %) 19 голосів

Credit365 - перший в Україні сервіс онлайн-кредитування. За допомогою нашого сервісу, кожен бажаючий може отримати кредит прямо на свою банківську карту і всього за 15 хвилин.

Вимоги до позичальників:

 • громадянство України;
 • вік від 20 років;
 • відсутність прострочень по кредитах;
 • наявність банківської карти будь-якого українського банку;

Переваги:

 • зручне оформлення - онлайн заявка на кредит
 • переказ грошей на карту будь-якого банку країни (яку вкаже клієнт)
 • відсутність прихованих і додаткових платежів
 • не потрібні довідки, застави і поручителі
 • без першого внеску

реквізити:

 • Реєстраційний номер: 38932810
 • Юридичне найменування: ТОВ "Вортекс Груп"
 • Юридична адреса: вул. Михайлівська 15 / 1Б, Київ, 01001

5 коментаря про "Credit365"

 1. Дякую за людське ставлення і швидке рішення по позиці! Шукав займ онлайн через інтернет і знайшов ваш сайт. Мені терміново знадобилися гроші на весільний подарунок другу. На збір довідок для банку часу не було, та й не та сума. У друзів і колег принципово в борг не беру. Готовий був взяти гроші в борг під розписку у фізичної особи, але зробивши кілька дзвінків по оголошеннях з інтернету зрозумів, що народ цікавлять великі суми і бажано під заставу типу машини або квартири. Не маю ні того ні іншого, а мав би не поліз в цю тему. Зайшов на ваш сайт, заповнив заявку на 10 тисяч, хвилин через 30 отримав погодження на 8000 грн. і буквально за кілька хвилин гроші були вже на моїй карті. Спасибі компанії Кредіт365 за оперативність і довіру!

 2. Мікрофінансових компанія Credit365 мене дуже сильно виручили в найскладніший період. Я пішов від дружини, навіть не було де жити, так як ми переселенці і друзів в місті у мене практично немає. Грошей щоб зняти квартиру не було. Першу ніч залишився в хостелі, там мені і порекомендували подивитися в сторону МФО і порадили цей сайт Fingid. Зайшов на сайт, вибрав дуже вдалий за умовами пропозицію і звернувся в компанію Кредіт365. І ось через 15 хвилин я отримав гроші прямо на картку !!! Зняв житло! Через місяць, у встановлений термін, розрахувався з компанією. Все швидко і чесно! Рекомендую!

 3. З представлених на ринку послуг мікрофінансування, компанія Кредіт365 здалася найпривабливішою (за підсумками вивчення сайту): послуги описані просто і зрозуміло, всі умови прозорі. На сайті - "ідеальний порядок". Перше враження підтвердилося в роботі, при зверненні. Все чітко, швидко, ввічливо. При повторному зверненні - процедура вже трохи простіше, а головне - відсоток менше. 😉

 4. найкращий сервіс зі Швидкого кредітування.Гроші надходять Швидко. Потрібно надаваті мінімум інформації.РЕКОМЕНДУЮ.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

один + шесть =