Позики в Credit365 - відгуки та огляд кредиту онлайн

Сума позики: до 20000 грн.
Процентна ставка: 0,7% в день
Термін: від 7 до 30 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 15 хвилин
Способи отримання: на картку
Особливості: Термінова видача позики з моментальним зарахуванням грошей на картку. Перший кредит зі знижкою 30%. Повторна позика до 20 000 грн. знижки постійним клієнтам.
4.8 %) 20 голосів

Credit365 - перший в Україні сервіс онлайн-кредитування. За допомогою нашого сервісу, кожен бажаючий може отримати кредит прямо на свою банківську карту і всього за 15 хвилин.

Вимоги до позичальників:

 • громадянство України;
 • вік від 20 років;
 • відсутність прострочень по кредитах;
 • наявність банківської карти будь-якого українського банку;

Переваги:

 • зручне оформлення - онлайн заявка на кредит
 • переказ грошей на карту будь-якого банку країни (яку вкаже клієнт)
 • відсутність прихованих і додаткових платежів
 • не потрібні довідки, застави і поручителі
 • без першого внеску

реквізити:

 • Реєстраційний номер: 38932810
 • Юридичне найменування: ТОВ "Вортекс Груп"
 • Юридична адреса: вул. Михайлівська 15 / 1Б, Київ, 01001

7 коментаря про "Позики в Credit365 - відгуки та огляд кредиту онлайн"

 1. Дякую за людське ставлення і швидке рішення по позиці! Шукав позику онлайн через інтернет і знайшов ваш сайт. Мені терміново знадобилися гроші на весільний подарунок другу. На збір довідок для банку часу не було, та й не та сума. У друзів і колег принципово в борг не беру. Готовий був взяти гроші в борг під розписку у фізичної особи, але зробивши кілька дзвінків по оголошеннях з інтернету зрозумів, що народ цікавлять великі суми і бажано під заставу типу машини або квартири. Не маю ні того ні іншого, а мав би не поліз в цю тему. Зайшов на ваш сайт, заповнив заявку на 10 тисяч, хвилин через 30 отримав погодження на 8000 грн. і буквально за кілька хвилин гроші були вже на моїй карті. Спасибі компанії Кредіт365 за оперативність і довіру!

 2. Мікрофінансових компанія Credit365 мене дуже сильно виручили в найскладніший період. Я пішов від дружини, навіть не було де жити, так як ми переселенці і друзів в місті у мене практично немає. Грошей щоб зняти квартиру не було. Першу ніч залишився в хостелі, там мені і порекомендували подивитися в сторону МФО і порадили цей сайт Fingid. Зайшов на сайт, вибрав дуже вдалий за умовами пропозицію і звернувся в компанію Кредіт365. І ось через 15 хвилин я отримав гроші прямо на картку !!! Зняв житло! Через місяць, у встановлений термін, розрахувався з компанією. Все швидко і чесно! Рекомендую!

 3. З представлених на ринку послуг мікрофінансування, компанія Кредіт365 здалася найпривабливішою (за підсумками вивчення сайту): послуги описані просто і зрозуміло, всі умови прозорі. На сайті - "ідеальний порядок". Перше враження підтвердилося в роботі, при зверненні. Все чітко, швидко, ввічливо. При повторному зверненні - процедура вже трохи простіше, а головне - відсоток менше. 😉

 4. найкращий сервіс зі Швидкого кредітування.Гроші надходять Швидко. Потрібно надаваті мінімум інформації.РЕКОМЕНДУЮ.

 5. хороша компанія. Рекомендую, так як надаваті нужно мінімум информации, заявку розглядають Швидко .інформація вся захищено)

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

1 × три =