Кешбері: огляд кредиту та відгуки реальних позичальників

Сума позики: 500 - 8000 грн.
Процентна ставка: 1,5% в день
Термін: від 7 до 30 днів
Вік позичальника: з 18 років
Час розгляду: 10 хвилин
Способи отримання: на картку або готівкою
Особливості: Видача грошей в борг до зарплати. Отримати готівкою в офісах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро. Оформлення позики по онлайн заявці.
3.5 %) 52 голосів

Оформлення кредиту в Cashberry: вимоги до позичальника, процентна ставка

Побудова фінансових відносин з неперевіреною кредитної компанією зазвичай приносить безліч проблем. Вибираючи собі банк, кожна людина дивиться на лідерів ринку, дізнається, чи користуються послугами даної фінансової установи родичі, друзі, знайомі. Після цього важливо вивчити умови, на яких вийде співпрацювати з банком, але при цьому завжди має бути виконана одна вимога - надійність.

За надійність доводиться платити - трохи вище комісія, менш привабливі умови для депозиту, але в підсумку людина починає співпрацювати з перевіреним банком, якому можна довіряти. Ринок мікрокредитування зараз розвивається вкрай стрімко, весь час з'являються нові компанії. У такому потоці МФО складно вибрати саме того кредитора, якому можна довіряти. компанія Cashberry трохи від відрізняється за своїми умовами від більшості мікрофінансових організацій. Розглянемо основні умови отримання кредиту в даному МФО.

Cashberry: основне про компанію

Cashberry вважає за краще не називати себе компанією або мікрофінансової організацією. Вона позиціонує себе, як сервіс, орієнтований на людей, який повинен бути простим, зрозумілим і зручним.

Якщо ж говорити про МФО, то найбільш цінною рисою таких компаній є прозорість - клієнт повинен бути ознайомлений з усіма тонкощами угоди до того, як вона буде укладена. Якщо позичальник вирішив взяти кредит Кешбері, Він може бути впевнений в тому, що на стадії оформлення дізнається про всі тонкощі угоди, і ніякі невидимі відсотки в майбутньому не будуть виявлені.

Важливо знати, як працює більшість мікрофінансових компаній. При першому кредиті клієнтові пропонують максимально вигідні умови. Загальна сума позики в перший раз буде занижена, в порівнянні з нормальними показниками. Для першого кредиту часто встановлюється символічний відсоток в межах 0,01-0,05%. Починаючи з другого кредиту відсоткова ставка за кожен день може доходити до 2%.

Cashberry так само надає кредит онлайн, але його умови відрізняються від конкурентів. Дане МФО є чи не єдиною компанією, яка на перший кредит пропонує вищий відсоток, ніж на подальші позики. Сервіс орієнтований на постійних клієнтів, які будуть брати не дуже великі суми грошей на короткий термін.

Така модель взаємодії спрямована на відносини, які будуть вигідні обом сторона. Дана позиція досить добре показує найбільш оптимальний варіант використання мікрокредитування - позичальник бере не дуже велику суму грошей на відносно короткий термін. Він без проблем погашає кредит і сплачує при цьому за надані послуги. У простоті співпраці і прозорості умов можна переконатися, вивчивши відгуки про Cashberry на їх сайті або на сторонніх ресурсах.

При першому співпраці можна розраховувати на максимальну суму кредиту в розмірі 5 тисяч гривень, при мінімальному його значенні на рівні 500 гривень. Мінімальний термін надання кредиту - 7 днів, а максимальний - 30 днів. Можна взяти позику на 7, 14, 21 або 30 днів. Для постійних клієнтів сума позики збільшується, максимально можна буде отримати вже 8 тисяч гривень.

Процентна ставка для клієнта в перший раз становить 1,5% денних. Якщо ж позичальник є постійним клієнтом - процентна ставка складе 1% денних. Умови можуть стати ще краще, якщо при оформленні позики ввести промокод, який можна отримати за програмою лояльності.

Умови отримання кредиту від Кешбері

Основні принципи надання кредиту в Cashberry відповідають умовним стандартам ринку. Можна претендувати на кредит без офіційного працевлаштування або доходів, не потрібно буде збирати ніякі додаткові документи і довідки.

Для отримання кредиту потрібно:

 • бути громадянином України;
 • мати українську прописку (за винятком АТО і Криму);
 • проживати на території України (за винятком АТО і Криму);
 • вік від 18 років.

Cashberry не цікавиться кредитною історією, рівнем доходів або наявністю непогашенниех кредитів в інших місцях. Єдине, що, у позичальника не повинно бути активного позики в Кешбері - з ним новий кредит не дадуть.

Як оформити кредит в Cashberry через особистий кабінет

Процедура оформлення позики максимально проста. Зайшовши на сайт компанії, вже з головної сторінки можна почати оформлення кредиту. Для цього потрібно скористатися кредитним калькулятором, вибрати на ньому потрібну грошову суму і термін кредитування, а далі натискаємо кнопку «ОТРИМАТИ КЕШ».

Після цього починається стандартна процедура оформлення заявки. Рекомендується спочатку зареєструватися на сайті, а потім виконати вхід в особистий кабінет Cashberry, після чого вже починати оформлення кредиту. Зареєструватися на сайті все одно доведеться для того, щоб проводити операції з кредитом в майбутньому.

Для оформлення позики знадобляться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • особиста карта, видана українським банком.

Якими способами погасити кредит в Кешбері?

Для погашення кредиту буде кілька варіантів. Для початку можна відмовитися від звичної моделі з одним фінальним платежем і провести реструктуризацію в Cashberry, Після якої можлива оплата боргу частинами без нарахування відсотків. Найбільш зручним є спосіб оплати банківською картою, на яку позичальник отримував гроші спочатку. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати потрібний кредит і натиснути «Погасити картою». Якщо такий варіант позичальника не влаштовує - є інші платіжні системи, термінали і банківська каса.

Прострочка платежу

У клієнта буде ще 3 календарних дня після закінчення терміну кредитування для того, щоб без переплат погасити позику в Кешбері. Якщо протягом цих трьох днів не здійснити оплату, автоматично нарахують ще 4% від поточної заборгованості в якості штрафу. Відсоткова ставка з цього дня буде 2,5% в день.

Продовження кредитного договору

Якщо позичальник відчуває, що не встигає погасити кредит в Кешбері - рекомендується скористатися його продовженням. Пролонгація доступна лише в тому випадку, якщо клієнт погасив заборгованість за відсотками. Продовжити договір можна на той самий строк, на який він був оформлений спочатку.

Реквізити: адреси і телефони

 • Юридичне найменування: ТОВ "Інвест Фінанс"
 • Реєстраційний номер: 40284315
 • Код території за коата: 8038200000
 • Дата внесення в держ. реєстр: 07.06.2016
 • Юридична адреса: 04050, г. Киев, Шевченківський район, вул. Глибочицька, будинок. 16, офіс 1
 • Місцезнаходження компанії: 01021, г. Киев, вулиця Кловський узвіз, д.7, оф. 49 / 2
 • Телефонні номери:
  +38 (098) 415-18-18
  +38 (050) 415-18-18
  +38 (093) 415-18-18
 • Графік роботи служби підтримки клієнтів:
  Понеділок - П'ятниця: 08: 00 - 20: 00
  Сб - Нд: 09: 00 - 18: 00

Відгуки про компанію Cashberry

3 коментаря про "Кешбері: огляд кредиту та відгуки реальних позичальників"

 1. Відмінне місце, щоб взяти кеш на непередбачені витрати. Уніх все по-чесному. Все швидко. І до слова "Бери кеш" - не порожній звук, дійсно швидко і оператно !. Думав - рекламний трюк, але немає. Можливо буду звертатися ще при необхідності.

 2. Кешбері відмінна організація. Я зареєструвала одну зі своїх банківських карт, щоб оформити на неї позику. На сайті є вся необхідна інформація про відсотки і про дострокове погашення, а також враховані всі нюанси. Оформила заявку на сайті Cashberry, передзвонив менеджер, ввічливо запитав де працюю, скільки отримую і іншу інформацію для ознайомлення. Заявку на отримання позики швидко схвалили і гроші перевели протягом 15 хвилин і точно знаю ПІБ менеджера, який мене оформляв. Залишили номер телефону, щоб дзвонила, якщо у мене виникнуть питання за договором позики або оплати. Я задоволена і всім рекомендую!

 3. Жахлива компанія, яка не перевіряє клієнта перед тим як видати йому кредит, а саме не дзвонить його контактним особам. Святовець В'ячеслав, вказав мій номер телефону, людина, яку я бачила два рази в житті, і мене ніхто не питав чи буду я передавати йому інформацію. І ось тепер мені три тижні дзвонять колектора. На прохання видалити мій номер не реагують !!!!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

дев'ятнадцять - 2 =