5 причин чому «хмарні» системи краще підходять для фінансового менеджменту

Автор статті:

Переклад систем на хмарні технології дозволяє не тільки знизити витрати і полегшити технічне обслуговування. Хмарні технології дозволяють отримати і інші вигоди. Ринок програмного забезпечення для фінансового менеджменту знаходиться в стадії трансформації, так як дуже багато компаній хочуть перейти на додатки, що працюють на базі хмарних технологій. У дослідженні, яке проводилося серед 271 фінансових керівників і IT фахівців, 57 відсотків респондентів заявили, що вони довіряють хмарним технологіям.
Причина 1. Хмара - єдина глобальна система.
Фінансовий менеджмент, заснований на хмарних технологіях доступний скрізь і завжди, забезпечуючи фінансовим і бізнес менеджерам доступ з будь-якої точки земної кулі до однієї і тієї ж «картині», яка відбувається бізнесом, до одного джерела інформації. Це величезна підмога у вирішенні будь-яких бізнес-проблем.
Причина 2. Хмара завжди працює.
Це одне з найбільш значущих переваг, на яке часто не звертають уваги. Провайдери використовують розподілену модель розміщення серверів, що дозволяє забезпечувати доступ до важливих оновлень і новинкам для всіх користувачів. У постійно мінливому світі фінансового менеджменту постійний доступ до новинок є значущим перевагою. Хмарна система більш гнучка, дозволяє організаціям простіше адаптуватися до змін. Технологія постійно розвивається, створюючи нові, поліпшені способи взаємодії з користувачами.
Причина 3. Хмара безпечно.
Для фінансових менеджерів немає нічого важливішого гарантій, що їх дані в безпеці. Хороший постачальник завжди дбає про безпеку даних своїх клієнтів. І не просто про безпеку, а про потужну захисту. Вона забезпечується багаторівневої аутентифікації при доступі до приміщень, де зберігаються сервера, двоелементною біометричної аутентифікації. Захист має на увазі відеодоступ охорони до будь-якій точці, ретельно підібраний персонал, моніторинг і контроль будь-яку підозрілу активність. Архітектура хмарних систем розроблена з урахуванням забезпечення захисту призначених для користувача даних, включаючи криптозащиту баз даних.
Причина 4. Економічність хмарного рішення.
Вартість володіння хмарним додатком непорівнянна з вартістю володіння локального додатки, якщо врахувати вартість техпідтримки і розгортання. Багато користувачів повідомляють, що вони економлять від 30 до 50 відсотків протягом 5 років експлуатації хмарного додатка в порівнянні з локальним.
Причина 5. Хмарне спільноти.
Хмарні технології дозволяють швидко оновлювати програмне забезпечення, тому що в розпорядженні всіх користувачів знаходиться одна версія додатка, в той час як при використанні локального програмного забезпечення в роботі знаходяться декілька версій програм.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

6 + 6 =