Про нас

Кредитний портал FinGid.com.ua надає послуги в сфері пошуку та сприяння в отриманні кредитів фізичним і юридичним особам.

Наш сайт має великий багаторічний досвід роботи за даним напрямком та на сьогоднішній день має заслужену репутацію серед населення України.

У нашому розпорядженні вся необхідна інформація по кредитним пропозицій для вирішення головного завдання - сприяння в отриманні мікропозик або кредиту готівкою : Багаторічні зв'язки з банками і МФО України, знання всіх нюансів і особливостей розгляду кредитних заявок, можливість реально посприяти на підсумковий результат розгляду кредитної заявки.

Ми віримо, що зможемо в повній мірі забезпечити бажання наших клієнтів, при цьому заробити репутацію позитивного партнера в банках.

Співробітники сайту FinGid.com.ua - це висококваліфіковані фахівці в області роздрібного кредитування, більшість наших редакторів це фахівці, які прийшли до нас з інших кредитних організацій (банків, інвестиційних компаній і т.д.)

На сторінках сайту "ФінГід" ви знайдете інформацію про те, як отримати кредит боржникам, а також всім фізичним особам, IP і юр.особам.

Наш кредитний портал присвячений одній з наболілих тем - як отримати кредит! Це тема в більшій мірі цікавить боржників, у кого зіпсована кредитна історія і хто потрапив до чорного списку - так званий стоп лист. Ми допоможемо отримати кредит не тільки в банках України, а також і в інших фінансових організаціях (МФО).

Не секрет, що на сьогоднішній день кредит дуже проблематично отримати навіть позичальнику з гарною кредитною історією. І що ж робити тим, хто вже має прострочені кредити. Або взагалі занесений в чорний список і має судове рішення на руках. Грошей немає, а колектори тиснуть, що робити? Як отримати кредит ІП? Які схеми шахрайства існують і боротьба з ними. Все це Ви дізнаєтеся на нашому кредитному порталі FinGid.com.ua. Географія наших послуг охоплює практично всі регіони України. Цей портал об'єднав більше десятка банків і мікрофінансових організацій з різних куточків країни, які готові професійно допомогти Вам вирішити проблему, якою б складною вона не була.

У Вас хороша кредитна історія, але Ви не знаєте про програми, якого банку оптимальна для Вас, як по процентних ставках, так і за умовами кредитного договору? Ми підберемо Вам кілька оптимальних варіантів, і Ви без проблем зможете отримати кредит на вигідних умовах для Вас в вашому регіоні.

У Вас зіпсована кредитна історія, Ви перебуваєте в списку боржників? У Вас неофіційна робота? Постійні відмови? - Не впадайте у відчай, стоп-лист у УБКІ ще не привід для зневіри. З нашою допомогою Ви відновите свою кредитну лінію раз за разом збільшуючи її.

Все що від Вас потрібно - мати бажання не тільки отримати кредит, але і реально розуміти, що ВИ зможете розрахуватися по ньому і потихеньку відновити свою історію.