Чи можна виправити погану кредитну історію

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Багато клієнтів банків не усвідомлюють, що собою являє погана кредитна історія. Говорячи простою мовою її можна назвати відкидання. Банки просто не дають кредити клієнтам з поганою історією, а іноді додаткові кошти навіть життєво необхідні. Чи можна усунути проблему з поганою кредитною історією? Цілком, якщо звернутися до послуг мікрокредиту.

Чи важлива кредитна історія при отриманні мікропозик

Організації, що видають своїм клієнтам мікропозики, Більш лояльні до негативної кредитної історії. Нерідко відзначається, що кредитор взагалі не звертає уваги на цей факт. На ділі це не так. Кредитні організації в обов'язковому порядку вивчають кредитну історію клієнта. Але при цьому враховується причина несвоєчасного повернення кредиту. Існують різні ситуації, наприклад, тимчасова втрата працездатності через хворобу.

Криза внесла свої корективи. Повальні звільнення через економію або банкрутства великих підприємств, невеликих організацій вдарили по банкам і їх клієнтам. Тобто, порушення термінів погашення кредиту не завжди є наслідком шахрайства, набагато частіше виною найбанальніші, побутові ситуації. І це враховується кредитною організацією. Якщо клієнт погасив кредит навіть із запізненням, погана кредитна історія не буде перешкодою при видачі мікропозик.

Погана кредитна історія - ще не вирок

Також слід зазначити і вигоду клієнтів при отриманні позики на карту. В ході співпраці з фінансовою організацією вся відповідна інформація передається в банк кредитних історій. Якщо клієнт дотримується обумовлених вимог, його кредитна історія буде з часом відновлена, і з'явиться можливість отримання відповідних послуг у банках. Подібна практика не нова, використовується в багатьох країнах Європи, Америки. Користуючись мікропозик «проштрафилися» клієнти відновлюють власну кредитну історію. Діє дане правило і в Україні. Відповідно, якщо з певних причин, від вас не завжди залежать, ви потрапили в «чорний список» банків, відновити кредитну історію нескладно, користуючись мікрокредитами.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

3 × три =