Сума: 500 - 8000 грн.
Процентна ставка: 1,5% в день
Термін: від 7 до 30 днів
Вік: з 18 років
Отримання грошей: на картку або готівкою
Розгляд: 10 хвилин

Сума: до 10 000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: від 1 дня до 1 року
Вік: від 19 років
Отримання грошей: на картку будь-якого банку
Розгляд: 10 хвилин

Сума: 1000 - 25000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: до 12 місяців
Вік: з 18 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 1 хвилина

Сума: до 4000 грн.
Процентна ставка: 0% в день
Термін: від 65 днів
Вік: з 18 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 30 хвилин

Сума: 300 - 15 000 грн.
Процентна ставка: 1,9% в день
Термін: до 29 днів
Вік: від 18 до 70 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 15 хвилин

Сума: 500 - 15000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
Термін: від 7 до 65 днів
Вік: від 18 до 80 років
Отримання грошей: на картку або готівкою
Розгляд: 10 хвилин

Сума: 500 - 7000 грн.
Процентна ставка: 0,4% в день
Термін: від 1 до 365 днів
Вік: від 18 до 70 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 15 хвилин

Сума: до 3000 грн.
Процентна ставка: 1,3% в день
Термін: від 3 до 30 днів
Вік: з 18 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 10 хвилин

Сума: до 15000 грн.
Процентна ставка: 1,2% в день
Термін: до 30 днів
Вік: від 18 до 70 років
Отримання грошей: на картку
Розгляд: 15 хвилин

Сума: до 50000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
Термін: до 30 днів
Вік: від 18 до 80 років
Отримання грошей: на картку, на рахунок, готівкою
Розгляд: 15 хвилин

Довгостроковий кредит на карту України: основні положення

Бувають ситуації, коли людині можуть знадобитися кредит на тривалий термін, але отримати гроші в банку нереально через цілу низку причин. По-перше, кошти можуть знадобитися терміново, по-друге, банк може відмовити без пояснення причин, по-третє, можуть не видати потрібну суму і на необхідний період. В цьому випадку набагато простіше і швидше взяти довгостроковий кредит в мікрофінансової організації України.

Хто не стикався з ситуацією, коли дуже потрібна певна грошова сума, але до зарплати ще кілька днів, а у знайомих просити незручно? Краще рішення в цьому випадку, що дозволяє без зайвого клопоту взяти гроші в борг, - скористатися послугами мікрофінансових компаній. Безпосередньо на сайті МФО можна отримати гроші на банківську карту або рахунок без документального підтвердження рівня доходів, на вигідних клієнтові умовах, без прихованих комісій.

Довгостроковий кредит без відмови: особливості отримання

На відміну від банку в МФО потрібно пред'явити мінімальну кількість документів, охоплення різних груп населення максимально широкий, а кредитна історія не цікавить мікрофінансові організації. У компаніях можна отримати довгострокові кредити з поганою кредитною історією, досить тільки вибрати відповідне умова із запропонованого нами списку.

Довгостроковий кредит онлайн на карту

Таким чином, ви отримаєте гроші значно швидше, ніж при зверненні в банк. Грошовий переказ надходить відразу після схвалення заявки. При необхідності в подальшому взяти довгостроковий кредит онлайн і при своєчасній виплаті попередньої позики, ліміт коштів може бути збільшений. МФО пропонує гнучкі умови з можливістю самостійного вибору позичальником найбільш прийнятного і вигідного варіанту.

Зараз можна знайти мікрофінансову компанію, готову видати довгостроковий кредит без довідки про доходи потенційним клієнтам, які відповідають наступним базовим вимогам:

 • Вік від 18 (21) до 71 року.
 • Українське громадянство і постійне місце проживання.
 • Паспорт та ідентифікаційний код.

Заповнювати дані потрібно коректно, не спотворюючи відомостей про себе. Завдяки МФО можна успішно отримати довгостроковий кредит з 18 років на найвигідніших умовах для клієнта.

Як оформити кредит онлайн на довгий термін з щомісячним погашенням

У житті бувають різні ситуації і іноді необхідна певна сума, але немає можливості повернути її швидко. У таких випадках передбачено довгостроковий кредит онлайн на карту, який привабливий тим, що дозволяє віддавати не весь борг повністю, а невеликими сумами.

Переваги оформлення мікропозик в МФО компанії:

 • Для того щоб взяти кредит на карту на тривалий термін в Україні, не потрібні які-небудь застави і поручительство третіх осіб;
 • Скориставшись цим способом, можна отримати в борг 7-15 тис. Гривень на період до 365 днів максимально швидко: гроші надходять в день подачі заявки;
 • Тарифи на послугу невеликі, МФО гарантує своїм клієнтам конфіденційність і безпеку;
 • При виникненні непередбачених обставин можливе продовження терміну виплати кредиту;
 • Повертати кошти дуже просто і зручно.

Якщо вам необхідно отримати кредит на довгий термін , Попередньо відкрийте рахунок в банку і замовте картку. При наявності банківської карти, позика надається в найкоротші терміни. Після заповнення анкети з зазначенням необхідної грошової суми, терміну повернення боргу, реквізитів, які має ваш банківський рахунок, ваша кандидатура буде розглянута протягом XNUMX хвилин. Випадки відмов у наданні кредиту виключно рідкісні, МФО забезпечує довгостроковий кредит практично всім хто звернувся клієнтам.

Вимоги для подачі заявки на кредит на довгий термін

МФО видають довгостроковий кредит онлайн на карту без відмови, поручителів і додаткових перевірок. Позичальнику потрібно вказати тільки паспортні дані і код ІПН, інших документів, що підтверджують дохід і відсутність заборгованостей, не потрібно. Ви гарантовано отримаєте гроші навіть з поганою кредитною історією і з незакритими позиками в інших банках.

При необхідності отримати довгостроковий кредит в Києві або будь-якому іншому місті України зверніться в одну з представлених мікрофінансових компаній. МФО видають позики на тривалий період на вигідних умовах і не вимагають підтвердження доходів. Щоб стати клієнтом організації потрібно:

 • бути повнолітнім;
 • вказати номер банківської карти;
 • мати постійну прописку.

Оформлення заявки займає не більше 15 хвилин і включає всього дві дії - реєстрацію на сайті та заповнення анкети. Після цього обрана позичальником сума надходить на зазначені реквізити.

Як повернути отриману позику?

Всі компанії офіційно зареєстровані в реєстрі Центрального банку України та гранично прозоро ведуть справи. Ви можете взяти гроші в кредит онлайн на карту довгий термін і не боятися, що вас обдурять.

У базі постійних клієнтів організацій більш 500 тисяч чоловік, які повністю довіряють їм і співпрацюють тривалий час. МФО дорожать своїми клієнтами і тому розробили зручну систему повернення. Борг можна повернути будь-яким зручним способом:

 • банківським переказом;
 • з банківської карти;
 • платіжним терміналом.

Переваги звернення до мікрофінансову організацію

На нашому сайті ми надаємо всім користувачам можливість вибору фінансової компанії, яка оптимально підійде за основними критеріями клієнта. Основна перевага отримання мікропозик онлайн - це їх доступність, простота і швидкість оформлення. Для того, щоб Вам схвалили довгостроковий кредит онлайн на карту України, потрібно тільки наявність банківської карти на ім'я клієнта, діючий телефон та електронну адресу для зв'язку з фінансовою організацією, а також доступ до мережі інтернет.

Якщо вам потрібен кредит на тривалий термін в Україні, заповніть форму заявки на сайті МФО і гарантовано отримаєте гроші на будь-які цілі!