Кредитування малого та середнього бізнесу

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

На сьогоднішній день доступні кредити для бізнесу, що означає кредитування, як малого, так і середнього бізнесу. Існуючі кредити з легкістю можна порівнювати і підібрати прийнятний, для розвитку свого власного бізнесу. Варто відразу сказати, що практично для всіх суб'єктів малого та середнього бізнесу банківські кредити - основне джерело фінансування своєї компанії. Кредитування малого бізнесу особливо привабливо своїм малим пакетом документів, а також своєю швидкістю розгляду заявки, яка дорівнює 2-5 днях.

Йтиметься про кредитних коштах малому бізнесу під заставу приватних підприємців, які мають у своєму розпорядженні майном, яке можна використовувати в якості застави. Що стосується додаткової застави, то також можна внести до 60% товарами, які знаходяться в обороті. Це найбільш прийнятні умови для підприємців-початківців.

Забезпечення кредиту:

  • Депозит, так званий кредит під депозит;
  • Транспортні засоби;
  • Нерухомість + земельну ділянку, де розташовується бізнес.

Серед основних вимог банку це ринкова вартість кредиту, яка повинна в 1,5, а то і 2 рази перекривати кредит. Також не рідко можуть знадобитися поручителі, відкриття розрахункового рахунку, відкриття зарплатного проекту, депозити або ж підключення до системи "Клієнт-Банк".

овердрафт

Овердрафт являє собою найбільш доступний кредит, який оформляється на 1 рік, а сума кредиту може в кілька разів перевищувати ту, яка розміщується на поточному рахунку підприємця. Даний кредит представляє, як поновлювана кредитна лінія. Погашення такого кредиту буде здійснюватися за рахунок надходжень на розрахунковий рахунок, який оформлений на підприємця. Варто відзначити, що більшість овердрафтів представляються тільки в національній валюті.

Кредит під заставу існуючого депозиту

Якщо у вас є кошти, які розміщуються в банку (депозит), але при цьому ви б не хотіли їх знімати, щоб не втрачати відсотки, то ви з легкістю можете оформити кредит під заставу існуючого депозиту, а сума кредиту досягає 90% від депозитної суми. Що стосується відсоткової ставки, то вона дорівнює депозитній ставці + ще 3-5% зверху.

Комерційним банкам значно вигідніше займатися кредитуванням підприємців, які мають високу балансову вартість майна, а також потенціал для своєчасного погашення кредиту. Багато кредитні організації підуть назустріч клієнтам і складуть спеціальний графік погашення кредиту в індивідуальному порядку, враховуючи при цьому специфікацію бізнесу. Тут же процентна ставка буде прямо залежати від фінансових показників окремого бізнесу.

Кредит на відкриття бізнесу з нуля

Невелика частина банків пропонує кредити для відкриття власного бізнесу з нуля, але при цьому підприємець повинен вже мати бізнес, який працює і приносить стабільний дохід протягом півроку.

Кредит для малого бізнесу без застави

Такий кредит буде видаватися з заздалегідь завищеними вимогами до підприємця, а також варто відзначити і досить високі процентні ставки. Величезну роль в такому кредиті буде грати кредитна історія позичальника, якщо вона негативна, то шансів на отримання такого кредиту немає! Найчастіше відмовляють через поганою кредитною історією. Максимальний термін такого кредиту становити не більше трьох років.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

2 3 × =