Кредитний калькулятор

Введіть дані про позику:
1) Розмір cссуди (в будь-якій валюті):
2) Річний відсоток:
3) Термін позики в роках:
Сведеніяо платежах:
4) Щомісячний платіж: $
5) Загальна сума платежів: $
6) Загальна сума платежів за відсотками: $

Що таке кредитний калькулятор

Кредитний калькулятор або калькулятор для кредиту банку є дуже зручним інструментом для звичайних користувачів інтернету, яким необхідно швидко і зручно, розрахувати суму платежу по кредиту. Ви можете, не вникаючи в формули розрахунків кредиту, в режимі он-лайн побачити і оцінити реальну процентну ставку, або як ще її називають "ефективну процентну ставку". Так само побачите все переплати і іншу необхідну інформацію, яку часто деякі комерційні банки приховують. Даний кредитний калькулятор дозволить Вам точно знати яка сума кредиту залишилася непогашеною, яка частина платежу повертає основну суму кредиту, а яка частина є відсотками по кредиту. Калькулятор кредиту банку може призвести онлайн розрахунок кредиту за двома часто видам платежів. Тип платежу - найважливіший параметр кредиту, в залежності від того, який тип платежів пропонує Вам банк, визначається формула розрахунків кредиту, а в слідстві сума переплат по кредиту і щомісячні виплати по кредиту. Найчастіше використовується два типи платежів:

  • Перший і найпоширеніший вид платежу - це аннуїтетний платіж. При даному виді платежу щомісячна оплачувана сума залишається незмінною, тобто всі щомісячні платежі рівні між собою.
  • Другий, менш поширений, але більш вигідний для Вас - це диференційований платіж. Такий платіж (диференційований) найчастіше використовується Ощадбанком України. Диференційовані платежі щомісяця зменшуються до кінця кредиту. Використання даного кредитного калькулятора дозволить Вам швидко і просто порівнювати різноманітні види позик без допомоги фахівців банку, що дозволить зробити осмислений і правильний вибір банку.

Наш кредитний калькулятор багатофункціональний. Він може не тільки розрахувати споживчий кредит, але може також використовуватися для розрахунку автокредиту, іпотеки та інших видів кредитів. Якщо Ви не зрозуміла котрась із характеристик кредитного калькулятора або Вам цікаво за якими формулами розраховуються різні види кредитів, то Ви можете прочитати інструкцію з використання кредитного калькулятора. Даний калькулятор для кредиту банку завдяки своїй багатофункціональності можна використовувати на заміну кредитного калькулятора Ощадбанку, кредитного калькулятора автокредит Ощадбанку, тільки головне не забувати, що Ощадбанк Росії використовує диференційований тип платежів. А вибравши аннуїтетний платіж нашим кредитним калькулятором можна легко і швидко дізнатися докладну інформацію про споживчий кредит або якому-небудь ще інших комерційних банків, наприклад він замінює кредитний калькулятор ПриватБанку, ВТБ 24 і Альфа Банку. І ще один значний плюс даного інструменту, то що він також з легкістю може називатися і іпотечним калькулятором. Іпотечний калькулятор відрізняється від калькулятора для споживчого кредиту можливістю встановити перший внесок, який враховується в розрахунках іпотеки.

Як користуватися кредитним калькулятором

Основні параметри кредиту - це дані, без яких кредитний калькулятор не почне проводити розрахунки за кредитом. Якщо та чи інша колонка параметра не заповнена, то вискочить повідомлення, про те, що провести розрахунки не надається можливим.

  • Сума кредиту - це основний параметр кредиту, здійснити розрахунок, без якого, на вашу кредиту не надається можливим. В поле суми кредиту вводиться кількість грошей, які Ви хотіли б отримати у банку. У суми кредиту можна міняти валюту, в якій потрібно розрахувати кредит. Це можуть бути російські рублі, євро і американські долари.
  • Термін кредиту також є одним з основних параметрів кредиту, який дуже важливий при розрахунку кредиту. В принципі тут не повинно виникнути ніяких проблем із заповненням, Вам необхідно ввести термін, на який Ви розраховуєте взяти кредит. Можливо вказівку терміну кредиту, як в місцях, так і в роках.
  • Річна процентна ставка кредиту - основний параметр кредиту, безпосередньо визначає переплати по кредиту. Даний параметр є саме процентною ставкою кредиту, яку Вам обіцяє банк, а не реальною (ефективної) процентною ставкою. Будьте уважні і не помиліться. Ефективну (реальну) процентну ставку кредитний калькулятор вираховує самостійно.

Ми сподіваємося, що використання нашого кредитного калькулятора Вам сподобається і не викличе ніяких нарікань, але якщо все ж Ви знайшли помилку в розрахунках, друкарської помилки чи у Вас просто виник будь-яке питання, в розділі "Контакти" Ви зможете залишити нам повідомлення.