Сума: до 50 000 грн.
Процентна ставка: 3,5%
Термін: до 55 днів пільговий період
Вік: від 16 до 69 років
Отримання грошей: доставка або у відділенні банку
Розгляд: 10 хвилин

Сума: до 500 000 грн.
Процентна ставка: 11% в рік
Термін: до 60 місяців
Вік: від 21 до 70 років
Отримання грошей: готівкою у відділенні банку
Розгляд: 15 хвилин

Сума: до 50 000 грн.
Процентна ставка: 3,8%
Термін: пільговий період до 55 днів
Вік: від 18 до 70 років
Отримання грошей: у відділенні банку
Розгляд: 15 хвилин

Сума: кредитний ліміт до 100 000 гривень
Процентна ставка: до 3,2%
Термін: пільговий період до 62 днів
Вік: від 25 до 65 років
Отримання грошей:
Розгляд: 30 хвилин

Сума: до 50000 грн.
Процентна ставка: 0,01% в день
Термін: до 30 днів
Вік: від 18 до 80 років
Отримання грошей: на картку, на рахунок, готівкою
Розгляд: 15 хвилин

Умови видачі кредиту і перевага кредитних карт

Кредитні карти банків мають кілька суттєвих переваг:

  • Можна використовувати весь ліміт відразу, відсотки нараховуються на залишок боргу;
  • Щомісячний платіж визначається позичальником, він повинен становити не менше мінімуму;
  • Після оплати відсотків можливий ліміт щомісяця відновлюється;
  • У багатьох карт діє пільговий період (при поверненні коштів в цей час, відсотки не сплачуються). Ліміт коштів, які можна використовувати встановлюється при оформленні кредитної карти;
  • Карти позичальникам надаються без довідок про доходи та поручителів.

Плюси і мінуси використання кредитних карт

Якщо виникає необхідність взяти кредит на порівняно невелику суму, багато хто воліє оформити кредитну карту, тим більше що зробити це сьогодні дуже нескладно. Існує думка, що кредитка - це зручно і просто.

Дійсно, після того, як процедура її оформлення завершена, можна користуватися позиковими коштами протягом певного часу, не стикаючись з необхідністю нових візитів в банк. Але перш ніж прийняти рішення скористатися цим банківським продуктом, необхідно врахувати всі мінуси кредитних карт в порівнянні з популярним споживчим кредитуванням.

Перший і найважливіший мінус: процентна ставка

Використання позикових коштів для тих, хто вирішив оформити кредитну карту, виявляється на перевірку досить дорогим. Звичайний відсоток тут становить 10-24%. Здійснюючи чергову покупку і виймаючи для оплати кредитну карту, лише мало хто замислюється про те, що, по суті, переплачують п'яту або навіть четверту частину вартості товару, що купується!

Другий: наявність ліміту

Володар кредитної картки зможе скористатися коштами в розмірі не більше 200 000 гривень. До того ж існує таке поняття, як первинний ліміт. Він встановлюється зазвичай в розмірі 1 / 3 місячного окладу власника карти. У цьому - ще один мінус кредитної картки в порівнянні зі споживчим кредитом, який може видаватися на суму до мільйона гривень і навіть вище.

Третій: тимчасові рамки

Зрозуміло, що будь-який кредит доведеться рано чи пізно повертати. Власникам кредитних карт необхідно погашати всі свої заборгованості до кінця року. У позичальників, які скористалися споживчим кредитом, часу, як правило, більше: такий кредит можна взяти на термін від 1 до 5 років.

Четвертий: додаткові витрати

Позикові кошти для власника кредитної карти обходяться дуже дорого не тільки через високу процентної ставки, але ще й тому, що переведення в готівку коштів передбачає виплату додаткової комісії. Вона може складати від 3 до 5% в залежності від того, знімаються гроші в банкоматі того ж фінансової установи, яка видала карту, або стороннього банку.

Крім цього для кожної кредитної карти існує комісія за обслуговування, що робить використання позики ще більш дорогим.

Дійсно, мінусів у кредитних карт чимало. Але не варто забувати, що є у них і плюси. І основний з них полягає в тому, що майже всі банки надають власникам карт так званий пільговий період. Протягом цього часу кредитними коштами можна користуватися безкоштовно, тобто без відсотків. Термін такого періоду становить найчастіше від 50 до 100 днів. Але позичальникам важливо пам'ятати: заборгованість необхідно погасити протягом дуже обмеженого періоду часу. В іншому випадку повернення коштів в подальшому буде здійснюватися з нарахуванням відсотків.

Ще один плюс кредитної картки - можливість скористатися пільгами і знижками, які може пропонувати як сам банк, так і його партнери, які реалізують ті чи інші товари та послуги.

В цілому можна сказати, що використання кредиток - це дуже зручний, але досить дорогий вид банківської позики. Так що перш ніж оформити карту, варто ретельно зважити не тільки плюси, а й мінуси.

Банки України надають сервіси розроблені для людей, з можливістю заповнення онлайн форми, так звані "онлайн заявки". Такі заявки зручні тим, що для вивчення умов кредитування і кредитних пропозицій, не потрібно відвідувати відділення банку. Така онлайн послуга абсолютно безкоштовна. Після отримання та розгляді заявки, співробітник банку зв'яжеться з вами і підбере найкращий кредитна пропозиція в найкоротші терміни. Відповідь про рішення кредитного ліміту прийде не пізніше ніж через 30 хвилин.

Інші види онлайн кредитування надані банками і фінансовими організаціями

  • мікропозики являє собою оперативну фінансову підтримку українським громадянам у вигляді мікро позики, не залежно від рівня доходів, зручним і швидким способом - онлайн.
  • Споживчий кредит призначений для певної мети - оплата путівки, покупка товару, ремонт та облаштування житла і т. д.
  • автокредит надається банками України приміром Кредобанк, IdeaBank, Мегабанк на придбання нових і вживаних автомобілів зарубіжного і вітчизняного виробництва.
  • Іпотека дозволяє придбати різні види житла, як приватних будинків і котеджів, так і квартир в багатоповерхових будинках. Програми банків дають можливість купувати нерухомість на стадії будівництва.