Чим може допомогти консолідація взятих кредитів

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Коли з'являється необхідність позичити гроші, то мало хто замислюється про те, як повернути борг без ускладнень для власного бюджету. І тільки, коли терміни погашення боргу починають катастрофічно наближатися, починається паніка. Гостра необхідність вирішення фінансового питання вимагає правильних дій і бажано ще до моменту кредиту озброїтися порадами та рекомендаціями фахівців.

Народне прислів'я недарма говорить: «після бійки кулаками не махають», адже після необдумано взятої позики вже пізно нарікати на банк або мікрофінансову компанію.

Свої власні фінанси необхідно тримати в повному порядку, і слідуючи деяким рекомендаціям можна збільшити шанси на своєчасну виплату відсотків.

Фахівці сходяться на думці, що в першу чергу слід виплачувати кредити з найбільш жорсткими умовами і високими відсотками. Саме в цьому випадку ви зможете витратити мінімальну суму, закриваючи кредитний відсоток. Але при наявності кредитів з однаковими умовами поставити пріоритет на якомусь одному неможливо, доведеться розбиратися з усім цим кількістю і по можливості оплатити максимальне число кредитів.

У деяких випадках допомагає метод об'єднання боргів - консолідація. Вдавшись до неї, можна на деякий час відсунути термін виплати і за цей час підшукати нове джерело доходу, завдяки якому буде трохи легше повернути взяті в борг гроші. На жаль далеко не завжди кредитори йдуть на подібні поступки, хоча часом ваша зацікавленість і конструктивний діалог можуть допомогти.

Не варто забувати, що в ваших силах не тільки впоратися з навантаженням по виплаті кредиту, але і знайти можливість хоч трохи полегшити для себе цю задачу за допомогою поліпшення власного матеріального становища - отримання підвищення по службі, додатковий заробіток. Іноді розпродаж якихось речей з вашого майна - це теж невеликий рятувальний круг: плазмовий телевізор або ноутбук, телефон або щось з побутової техніки можна обміняти на гроші, які у вашій ситуації більш необхідні і допоможуть впоратися з виплатами по кредиту.

Залишається тільки побажати, щоб такі крайні заходи не стали в нагоді вам у вирішенні питання по виплаті боргу. Тверезий розрахунок власних сил по виплаті кредиту ще до того моменту як ви його взяли - важливий фактор фінансового успіху.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

19 - 8 =