Як взяти кредит на відпустку або відпочинок в кредит

Автор статті:
4.8 %) 10 голосів

Кожна людина, що працює на одній, а вже тим більше на кількох роботах, мріє про здоровий, повноцінній відпустці. При цьому, далеко не кожен працюючий в нашій країні може собі його дозволити, виходячи зі своїх скромних фінансових можливостей. А оскільки відпочивати не просто хочеться, а обов'язково потрібно, щоб підтримувати себе улюбленого на потрібному моральному і фізичному рівні, то існує альтернатива: відпочивати скромно або все ж так, як душі хочеться - красиво.

В умовах постійного наростання попиту на всілякі пропозиції банківських моделей кредитування існує на цьому ринку така пропозиція, як кредит на відпустку. Що він собою являє? Схема досить проста: ви повинні оплатити приблизно 20% від вартості обраної Вами путівки, а решту вартості виплачуєте вже протягом року.

Якщо розглядати можливість позики у банку на споживчі цілі, то відсоток по погашенню кредитів буде вище, тобто має змив використовувати цільові пропозицію по кредиту безпосередньо на відпустку: відсотки становлять від 15 до 18% в рік.

Отже, Ви зважилися. Що потрібно в першу чергу? Визначитися з вибором туристичної фірми, яка допоможе здійснити подорож Вашої мрії. Ви підписуєте договір з нею, а Вам повідомляють про перелік банків, з якими вони працюють для того, щоб Ви звернулися для надання кредиту на відпочинок. Для оформлення необхідний стандартний набір документів, а саме: паспорт загальногромадянський, закордонний паспорт або водійське посвідчення, страхове свідоцтво ДПФ, довідку про доходи та копію трудової, завіреної роботодавцем. Надати кредит банк готовий громадянам з постійною реєстрацією за місцем проживання в тому регіоні, де присутній банк; старше 21 року; на момент погашення кредиту позичальникові повинно бути до 65 років; він повинен мати постійне місце роботи з певним рівнем доходу для можливості здійснення погашення кредиту.

На даний момент часу туристичні фірми пропонують кілька кредитних програм на вибір: так, наприклад, компанія "ХВО" спільно з ЗАТ "Кредит ЕвропаБанк" може запропонувати Вам безпроцентну програму кредитування, так званий "доступний відпочинок": сума кредиту - 5000-20000 грн. , на термін 3 місяці, початковий внесок - 20% від вартості туру, відсотки по кредиту оплачуються за рахунок турфірми, комісія за дострокове погашення становить 2%, знижки на тур не діють при цій програмі і програму "Велика мандрівка": сума XN UMX-10000 грн, на термін 100000, 3 і 6 місяців, початковий внесок 12% від вартості туру, ставка по кредиту - 10%, комісія - 17%, дострокове погашення - 1%.

"Приват Банк"Пропонує клієнтам програму" Карта Універсальна "- кредит на придбання туристичних послуг від партнерів банку, що надають туристичні послуги плюс карту VISA Internaitional. За цією програмою надається кредит на суму до 12 тис. Дол. терміном до 5 років. Перевагою в оформленні такого кредиту є безкоштовного обслуговування картки протягом 2 років, можливість безвідсоткового дострокового погашення і відсутність щомісячних комісій. Погашення кредиту йде один раз на місяць рівними платежами, причому в будь-якому відділенні будь-якого банку.

Стандартний споживчий кредит, наприклад, у Приват Банку, на 100000 грн. терміном на 2 року Вам обійдеться в 5100 щомісяця.

Не слід відпускати з виду можливість оформити кредитну карту для подорожей - це кобрендіговие карти від українських банків спільно з провідними авіакомпаніями, які дозволяють здійснювати покупки в будь-яких країнах, при цьому отримуючи знижки і заробляючи бонуси. Так, наприклад, карти банку Альфа Банк спільно з BritishAirwas пропонують ліміт до 200000 гривень. Крім цього, вони дозволяють знімати і розміщувати власні кошти без комісії за обслуговування, що в дорозі є дуже зручним. За використання картою при покупках нараховуються милі - їх можна обміняти на безкоштовні квитки від цих авіакомпаній.

І, звичайно ж, не варто забувати, що повернувшись після відпустки, Вам доведеться виплачувати кредит. Потрібно усвідомлено підготувати себе до цього тривалого або не дуже, але однозначно не дуже приємного процесу.

Вибір, як ми бачимо, є на будь-які фінансові можливості. Найголовніше - це визначитися для себе, на які виплати протягом якого терміну Ви готові піти за отримане задоволення під час довгоочікуваної відпустки. А, з іншого боку - питання-то філософський: для чого ми живемо? Для того, щоб працювати або працюємо для того, щоб жити? Так що, працюйте для того, щоб мати можливість красиво і від душі відпочити!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

11 + двадцять =