Як поліпшити кредитну історію?

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Як поліпшити кредитну історію?
Як поліпшити кредитну історію?

Кредитна історія - документ, що відображає репутацію позичальника і його платоспроможність. Даний документ грає найважливішу роль в момент розгляду представниками кредитора прохання потенційного позичальника про видачу кредитних коштів. У разі наявності прострочених платежів або інших порушень кредитних договорів, в кредитну історію вноситься відповідний запис. Наявність таких записів, часто, стає причиною, що змушує банківські організації відмовляти людини, яка звернулася в його прохання. Звичайно, можна оформити кредит з поганою кредитною історією, Але це вдається не всім. Але дотримуючись наших рекомендацій ви зможете оформити позику.

Записи негативного характеру можуть з'явитися в кредитній історії по одній з наступних причин:

• банківська помилка. В абсолютній більшості випадків така ситуація виникає через те, що клієнт вніс платіж вчасно, але з технічних причин гроші не надійшли на рахунок адресата у встановлений договором термін. Виправити ситуацію і зробити дані достовірними можна, якщо нанести візит в організацію, що займається обслуговуванням цікавить документа і надати папери, що вказують факт своєчасної оплати боргу. Щоб мати достовірні дані про власну репутацію позичальника, буде зовсім не зайвим регулярно вивчати її зміст;

• несвоєчасна оплата вже отриманих кредитів. У форматі даної проблеми важливо розуміти, що негативним фактором для банку є не тільки прострочення платежу, але і оплата боргу раніше, ніж того вимагає кредитний договір. Дострокова оплата платежів по кредиту не влаштовує банк, оскільки процентна ставка, яку зобов'язується виплачувати позичальник, в такій ситуації скорочується. Виправити ситуацію можна шляхом повного погашення наявних заборгованостей з подальшим отриманням чергової позики в мікрофінансової організації і своєчасним його погашенням. Безумовно, такий спосіб тягне за собою певні витрати, пов'язані з погашенням позики і процентної ставки, що нараховується МФО, але хороша кредитна історія варта того.

Кредитна історія
Кредитна історія

У тих випадках, коли негативних записів в кредитній історії відчутно більше, ніж позитивних, найбільш розумним кроком стане видалення кредитної історії.

Вимагати видалення даного документа можна в бюро кредитних історій, яке є в кожному великому місті. Думати, що видалення кредитної історії разом вирішить всі проблеми позичальника не варто, оскільки замість видалених кредитної історії буде створена нова, яка не має жодного запису, що також неминуче викличе настороженість у співробітників банку. Справа в тому, що будь-яка банківська організація, що займається кредитуванням, бажає точно знати, з ким має справу і чиста кредитна історія в форматі даної ситуації - аж ніяк не кращий союзник. Наповнювати проглядається документ таким же чином, як і коригувати інформацію в ньому: отримати позику в МФО (саме в МФО, тому що отримати кредит там простіше, ніж деінде) і своєчасно, сумлінно погашати його. Проробивши зазначену маніпуляцію кілька разів поспіль, позичальник формує собі ідеальну кредитну історію, при наявності якої він може претендувати на отримання великих і вигідних кредитів.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

один × 1 =