Як проходить оформлення кредиту в CreditPlus

Автор статті:

CreditPlus - міжнародна фінансова компанія, одна з найуспішніших на українському ринку мікрокредитування. Послуги CP користуються популярністю, так як поєднують якісний європейський сервіс, адаптований під українського клієнта. Позичальникові пропонують комфортні умови кредитування: лояльні умови погашення, розумну процентну ставку, а також різні Пільги за користування сервісом. Клієнтам доступні послуги пролонгації і реструктуризації в індивідуальному порядку.

Як проходить оформлення кредиту в CreditPlus

Що потрібно для оформлення кредиту в CreditPlus

Оформити кредит онлайн можна перебуваючи в будь-якій точці України. CreditPlus - Діджитал-компанія, а значить, сервіс доступний цілодобово без вихідних. Компанія використовує в роботі передову техніку - перебої в системі практично дорівнюють нулю. Позичальник може без проблем оформити кредит в будь-який момент.

Щоб взяти кредит в CreditPlus, Потрібно відповідати двом вимоги: бути громадянином України віком від 18 до 65 років. Наявність офіційної (або неофіційної) роботи не має значення. Кредит онлайн можуть взяти студенти (наприклад, на навчання), тимчасово безробітні, пенсіонери та інші категорії населення.

Клієнту не знадобиться підтверджувати свою платоспроможність або відправляти довідку з місця роботи. Проблемна кредитна історія - не визначальний фактор. У CreditPlus розглядають всі подані заявки, і 80% з них схвалюють.

Як оформити перший кредит

Кожен новий клієнт CreditPlus може оформити кредит за акційними умовами. Це ставка 0,01% в день - так званий "безвідсотковий" кредит. Після закінчення терміну позичальник поверне тільки ту суму, яку брав в борг, плюс символічну суму зверху.

Порогова сума першого кредиту - 10 тисяч гривень, термін - до 30 днів. Щоб отримати гроші, потрібно пройти коротку реєстрацію. В анкеті - прості питання: ПІБ, дані паспорта та ІПН, номер банківської карти, контакти і т. Д. Спочатку заявку розглядає система. Якщо до неї виникнуть додаткові питання, вона переходить до верифікаторам - фахівці детальніше аналізують анкету.

Як правило, скоринг та ручна перевірка займають від 7 до 15 хвилин. Після прийняття позитивного рішення на телефон позичальника прийде SMS. З його допомогою потрібно підтвердити договір. Коли клієнт введе код, документ вступить в силу.

Як оформити повторний кредит

Після оформлення першого у клієнта з'явиться особистий кабінет. З його допомогою можна скоротити час очікування рішення до 5 хвилин. Клієнту не потрібно заново проходити всі етапи реєстрації. Всі дані після минулої подачі вже зберігаються в базі, а значить, такі заявки розглядаються позачергово.

Умови повторного кредиту змінюються - порогова сума зростає до 15 тисяч. Ставка - 1,9%. Термін залишається таким же - до 30 днів. Постійні клієнти отримують особливі переваги - вони можуть брати участь в акціях і отримувати знижки або призи. Детальніше про бенефітів - далі.

Які переваги - Пільги для постійних клієнтів

Постійні клієнти потрапляють під програму лояльності. Позичальника очікують персональні знижки, якщо він дотримується терміни погашення кредитів і успішно закриває їх енну кількість. Наприклад, можна отримати промокод на повторний кредит зі знижкою 25%. Все дисконти підбирають індивідуально для самих лояльних клієнтів.

CreditPlus регулярно проводить різні акції. Наприклад, остання весняна - айфон за пролонгацію кредиту. Раніше це були інші промо, за які можна було отримати різні гаджети. Клієнти можуть стежити за оновленнями і бути в курсі всіх акцій - для цього потрібно підписатися на сторінку CreditPlus в фейсбуці і переглядати розсилки на пошті.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

п'ять × 4 =