Де взяти кредит в Україні: правила вибору МФО

Автор статті:

Мікрофінансові організації України займаються видачею споживчих кредитів, пред'являючи до позичальників мінімальні вимоги. Діяльність цих компаній контролюється НБУ, що гарантує безпеку співпраці з ними.

Але, якщо ви хочете оформити кредит на максимально вигідних умовах, будьте уважні при виборі МФО. Віддавайте перевагу надійним організаціям, які дорожать своєю репутацією і піклуються про клієнтів.

Правила вибору МФО

Людина, яка цікавиться можливістю взяти кредит в Україні, і хто хоче уникнути невиправданих фінансових витрат, повинен провести моніторинг ринку мікрокредитування. Виберіть кілька популярних МФО, до послуг яких ви могли б звернутися, та оцініть їх за такими параметрами:

  1. Наявність у компанії ліцензій і сертифікатів, що підтверджують законність її діяльності. Ці документи повинні знаходитися у вільному доступі на сайті МФО.
  2. Простий інтерфейс і зручна навігація веб-ресурсу.
  3. Наявність на сайті інформації про правила обслуговування клієнтів, інструкцій для позичальників, зразків договорів.
  4. Детальний опис умов погашення боргу, можливість заздалегідь розрахувати розмір відсотків і суму, яку доведеться повернути.

Якщо всі ці умови дотримані, ви можете сміливо звертатися до послуг МФО. А щоб було простіше вибрати надійну компанію, скористайтеся одним з інформаційних порталів, де зібрані відомості про популярних мікрофінансових організаціях України.

Типи МФО і особливості їх роботи

На сучасному ринку функціонує безліч мікрофінансових організацій, що надають споживачам різні види кредитів. Деякі з них працюють тільки в режимі онлайн, інші - видають клієнтам готівку або пересилають гроші на карту в залежності від їх побажань. Якщо ви не хочете оформляти кредит дистанційно, зверніться до послуг МФО, що приймає клієнтів у офісі.
Також важливо пам'ятати, що деякі організації видають кредити під заставу, а інші - без застави. Другий варіант більш зручний, але в даному випадку ви не зможете розраховувати на отримання великої суми грошей. Тому, вибираючи МФО, клієнтом якої ви станете, орієнтуйтеся на свої потреби і побажання.

Як оформити мікропозик через Інтернет

Щоб отримати мікрокредит на карту, вам знадобиться телефон з доступом до Інтернету, скани паспорта та ідентифікаційного коду, а також кілька хвилин вільного часу. Увійдіть на сайт МФО, до послуг якої вирішили звернутися, виберіть відповідне кредитна пропозиція, а потім зареєструйтеся, заповнивши анкету. Інспектор розгляне вашу заявку протягом 15 хвилин (за умови, що вона надійшла в денний час) і дасть відповідь на неї.
Якщо компанія ухвалить рішення про видачу кредиту, гроші надійдуть на вашу карту протягом 5 - 15 хвилин. І ви зможете використовувати їх на свій розсуд, що не звітуючи перед співробітниками МФО. Головне, виконати всі умови договору і вчасно погасити кредит.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

1 1 × =