Де взяти гроші, якщо затримують зарплату?

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

Чому коли грошей так мало, до зарплати ще так довго? - Це питання з розряду риторичних. З подібною проблемою стикалися дуже і дуже багато. Варто тільки трохи не розрахувати з витратами, як відразу ж маячить перспектива фінансової ями. Природно, в такій ситуації людина відчуває себе дуже незатишно.

Можна спробувати зайняти у кого-то гроші до зарплати. Але це далеко не найкращий варіант. Так як такі позичання можуть зіпсувати відносини між позичальником і кредитором, навіть якщо вони досить близькі люди. Історія знає безліч прикладів того. Крім того, багато самі не хочуть займати у знайомих і друзів, щоб не присвячувати когось в свої проблеми, не виставляти свої складності на загальний огляд.

Звернутися в банк? Теж сумнівний варіант. По-перше, оформлення кредиту в банку є клопіткою справою. По-друге, банки не люблять позичати невеликі суми. А якщо відразу брати в кредит велику суму, то і віддавати потім доведеться багато. Це нераціонально.

Оптимальним вирішенням питання в подібній ситуації, коли просто потрібно дотягнути до зарплати, можна сміливо назвати мікропозик. Фінансові організації, які надають подібні послуги, не нехтують своїх клієнтів зайвої бюрократією, все оформляється максимально швидко, буквально за 15 хвилин гроші надійдуть на вашу банківську картку. Так як позика надається на невеликий термін, то і відсотки по ньому будуть не надто вже й великі. Все в рамках розумного.

Останнім часом послуги фінансових організацій, які пропонують мікропозики, стають дедалі популярнішими і популярнішими. Недовіра, властиве нашим людям, поступово змінюється здоровим прагматизмом. Очікується, що в найближчому майбутньому подібні послуги будуть ще популярнішими.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

6 + дванадцять =