Що потрібно знати про онлайн-кредитах і мікропозик

Автор статті:
4.9 %) 7 голосів

Інтернет дав людям безліч можливостей: купувати онлайн необхідні товари, оплачувати платежі і податки, замовляти послуги. Сьогодні за допомогою інтернету можна навіть отримати позику на карту. Що ж являє собою онлайн-кредитування?

Перш за все, це простий спосіб швидко отримати гроші, і швидкість - один з перших позитивних моментів. Також клієнт такого кредитування не потребує збору безлічі документів про підтвердження доходів, а розгляд заявки не потребує багато часу.

хоча при онлайн-кредитуванні клієнт отримує віртуальні гроші, він може оплачувати ними товари і послуги, а також конвертувати їх в готівку. Онлайн кредити надають безліч умов і порядків отримання грошей, різноманітні і терміни повернення платежів і одержувані суми.

Для отримання кредиту через інтернет є класична схема, коли від клієнта відправляється заявка в усі банки міста, після чого він повинен дочекатися тільки позитивного рішення від одного з них і вибрати підходящі для себе умови, після чого йому надходить дзвінок з фінансової установи, а потім або клієнт відвідує банківський офіс, або до нього прибуває кур'єр.

Але система онлайн-кредитування має і веб-банкінгом, де позичальник отримує електронний гаманець, який спрощує і прискорює оборот грошей. Онлайн кредит - це переклад електронних грошей від банку позичальнику. Як правило, кредит такого роду дається на короткий термін під великі відсотки. Найбільше така позика підійде для покупок в мережі, і найменше - на споживчі потреби. щоб оформити онлайн займ на карту, Не буде потрібно підтвердження про доходи, проте потрібно повідомити про мету кредиту. Такі кредити мають невеликі розміри і короткими термінами виплати, а також високими відсотками.

Для реєстрації на отримання онлайн кредиту користувач повинен заповнити анкету і надати персональні дані. Таке кредитування не може приховати кредитну історію клієнта, і вона стане доступна кожному. У разі, якщо клієнт забув пароль, він може отримати новий. Однак є ймовірність злому електронного гаманця, не дивлячись на гарантію безпеки від системи.

За допомогою онлайн-кредитування можна отримати наступні позики:

  • Мікрокредит, сума якого становить до 5 000 гривень. Їх видають на короткий термін з великими відсотками і найменшою гарантією.
  • Експрес-кредит, сума якого знаходиться в рамках 500-15 000 гривень. Така позика отримати набагато складніше, і швидше за все його нададуть тільки через посередника і офіційне оформлення документів.

вартість онлайн мікропозик включає в себе відсотки за кредит і комісію, яку стягує платіжна система за переказ грошей. У мережі можна знайти безліч кредитних організацій, але пошукові системи запропонують найпопулярніші. Вибір залишається за клієнтом.

Гарантії, які можуть бути запитані від позичальника для онлайн-кредиту:

  • посвідчення особи в вигляді кольорового скана;
  • авторитетні поручителі;
  • заставу в електронному еквіваленті, наприклад, розкручений сайт.

Буває, що клієнт не повертає кредит, отриманий в інтернеті. Кредитор не може його засудити через відсутність доказів. Тим не менш, він здатний продати борг колекторському агентству і зіпсувати фінансову репутацію недобросовісному клієнту, використовуючи отримані при позиці дані.

Проте, краще вибирати кредит, Який надають банки, оскільки вони дають великі суми під менші відсотки.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

вісімнадцять - 1 =