Чим же вигідно мікрокредитування в наші дні

Автор статті:
5 %) 2 голосів

Сьогодні мікропозики займає досить значну нішу в економічних операціях. Деякі громадяни намагаються не довіряти подібній послузі, але чимала частина клієнтів фінансових організацій відчула переваги даного виду операцій.

У чому ж переваги мікропозик, за рахунок яких він став настільки популярним серед підприємців і приватних осіб:

Мінімальні вимоги до позичальника. Всім нам відомо таке поняття, як «зарплата в конверті». Досить часто позичальник отримує частину або всю суму неофіційно, тому вона не буде фігурувати при отриманні стандартного кредиту. А це означає, що фінансова структура зажадає заниження суми кредиту, або відмовить в ньому. Додатково буде позначатися кредитна історія позичальника. Мікропозик більш лояльно розглядає платоспроможність клієнта. Чи не потрібно довідок з місця роботи, не матиме значення кредитна історія позичальника.

Швидке проведення операції. Банківські структури при видачі стандартних кредитів вимагають проведення певних досить тривалих процедур. Мікропозик виключає таку необхідність. Досить заповнити заявку, а після її схвалення кошти будуть доступні протягом 30 хвилин. Способи отримання коштів різні: сума може бути переведена на банківську картку або отримана готівкою в офісі компанії.

Отримання коштів на невідкладні потреби. Тим, хто оформляв раніше кредити, відомо, як строго банки розглядають важливість тієї чи іншої покупки. Нерідко обговорення затягуються до тижня, а в підсумку висока ймовірність отримання відмови. Мікропозик дозволяє отримувати кошти на товари, послуги, які необхідні саме на вашу думку.

Терміновість. Отримати класичний кредит строком на кілька днів неможливо. Якщо ж ви вирішите повернути суму практично відразу, доведеться платити не менше ніж за місяць користування кредитом. Мікропозик передбачає більш високі ставки, викликані ризиками, але вони розраховуються, як правило, подобово. Тобто, віддавши зайняті кошти через 5 днів, ви оплатите процентну ставку за 5 днів. При швидкої виплати сума мікропозик і кредиту може виявитися однакова, але в першому випадку ви отримаєте кошти значно швидше, і не будете переплачувати за терміни, в які кредитом вже не користувалися.

Терміни, на які видається мікропозик, досить короткі. Вони можуть становити від 2-3 днів до декількох місяців. При цьому слід врахувати високу процентну ставку. Тому краще брати короткострокові позики. У цьому випадку відсотки будуть практично непомітні.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

дев'ятнадцять + п'ятнадцять =