Чи буде іпотека коли-небудь дешевше?

Автор статті:
5 %) 1 голосувати

іпотечне кредитування
На сьогоднішній день іпотечний кредит є найдорожчим сервісом в банку. Незважаючи на маленькі процентні ставки які надають банки, зазвичай суми іпотечного кредиту досягають таких розмірів, що через величезні термінів переплата обчислюється сотнями тисяч, а іноді це це доходить до мільйона рублів, бувають випадки і куди перевищують цю цифру. Тут і виникає головне питання, чи буде іпотека коли-небудь дешевше? Зараз ми і постараємося відповісти на поставлене запитання.

Ставка рефінансування

Ставка рефінансування, яка безпосередньо впливає на формування процентних ставок, менше не стане. Вона росте щорічно. Про це свідчить невгамовна статистика. Разом з нею збільшується і рівень інфляції. А цей параметр також позначається на збільшенні ставок по кредитах. Отже, ставка по іпотеці знижуватися не буде.

Рівень життя. Рівень переплат.

Рівень життя населення покращується, але не стає достатнім для одноразової покупки житла. Значить, іпотеку позичальники будуть і далі оформляти лише на тривалі терміни - від 15 років. Рівень переплат з цієї точки зору також не знизиться.

І все ж заощадити на іпотеці можна. Внесення великого початкового внеску (від 50%), участь в соціальних програмах (військова іпотека, материнський капітал), залучення поручителів, надання додаткової застави знижують ризики банку. Відповідно в таких ситуаціях знижуються щомісячні платежі і підсумкова переплата.

Так само хотілося б нагадати, що на нашому сайті ви можете оформити позику на карту онлайн на нашому сайті не виходячи з дому. Завдяки цій новій функції у вас є можливість прямо зараз подати в усі наявні банки з якими ми працюємо заявку і протягом тривало короткого часу дізнатися результат від тих банків які вам зможуть видати кредит. Вам більше не потрібно витрачати сові дорогоцінний час на поїздки від одного банку до іншого в пошуках кредиту.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

5 + 11 =