Сума: 200000 грн.
Процентна ставка: 25%
Термін: від 12 місяців до 84 місяців
Вік: з 25 років до 60 років
Отримання грошей: у відділенні банку
Розгляд: 30 хвилин

Переваги та недоліки автокредитування

Автокредитування допоможе вирішити основну проблему при купівлі бажаного автомобіля, це фінансові складнощі в недостачі грошей для здійснення угоди. Найчастіше, грошових коштів не вистачає навіть на перший внесок автокредиту.

Банки різними способами рекламують свої кредитні пропозиції для залучення клієнтів, без необхідності внесення додаткових комісій і початкового внеску. Буває, так трапляється, що внесення початкового внеску необхідна, в розмірі двадцяти-тридцяти відсотків від вартості автомобіля. Решту суми банк надає під відсотки.

Ситуація деколи складається так, що отримання кредиту дійсно може виявитися вигідним заходом. Якщо наприклад людині не вистачає грошей і він змушений накопичувати їх замість отримання кредиту, то частина відкладеної таким чином суми з плином часу може бути з'їдена інфляцією, що може перевищити розмір витрат на погашення кредиту.

Але і у випадку з отриманням кредиту також може скластися ситуація, при якій через якийсь час банк оголосить про нові умови кредитування і піде на зниження процентних ставок по кредиту. В цей же час людині, яка отримала автокредит на колишніх умовах, доведеться переплачувати, дотримуючись умов підписаного договору. Така ситуація навряд чи когось порадує.

Основні різновиди кредиту на покупку автомобіля

Стандартний варіант автокредиту ділиться на:

Первоначаний внесок - такий автокредит зустрічається найбільш часто. Необхідні документи для його отримання включають довідки з місця роботи, ІПН, паспорт і водійські права. Розмір першого внеску може варіюватися в межах двадцяти-тридцяти відсотків, але буває і десять відсотків. Такий варіант є найбільш вигідним як по процентних ставках, так і по мінімальному рівню комісії.

Без внесення першого внеску - для його отримання необхідний стандартний набір документів. Його недоліки полягають в підвищених відсотках і в необхідності обов'язкової наявності страховки. Крім того автомобіль повинен бути новим.

Експрес автокредит. Певну популярність йому забезпечує швидкість оформлення. Його умови дозволяють отримати автомобіль в той же день. З переваг - тільки 2 документа. З недоліків - процентна ставка досить висока, перший внесок становить тридцять відсотків іявляется обов'язковим.

Кредит без необхідності страхування. Пакет документів і терміни офрмлення звичайні. Немає необхідності оформляти КАСКО страхування (не обов'язково). Великий мінус - це високі відсотки.

Факторинг або розстрочка. Оформлення передбачає наявність трудової книжки, паспорта, посвідчення водія. Головне достоїнство полягає в відсутності відсотків. Фактично на оплату автомобіля надається розстрочка. Такий кредит оформляється максимум за п'ять днів. Термін такого кредиту може становити до п'яти років і передбачає перший внесок в розмірі тридцяти відсотків від ціни на автомобіль. Серед головних недоліків можна виділити обмеженість у виборі автомобіля, обмеженість переліку використовують цей варіант автосалонів, необхідність для автомобіля бути новим.

Ви можете не виходячи з дому чи офісу, прямо зараз і абсолютно безкоштовно подати ОнЛайн заявку на автокредит, яка одночасно потрапить на розгляд до десятки українських фінансових установ.

До речі, заповнити On-Line заявку на автокредит, на багато легше, простіше і швидше на нашому сайті, ніж обходити кожен автосалон або банк, немає потреби ходити в банки і автосалони, стояти в чергах, коли досить приділити всього кілька хвилин і заповнити заявку на автокредитування прямо зараз і прямо тут!