Сервіс порівняння онлайн кредитів і позик на карту

Моментально. Ви знали, що отримати позику на картку без відмови можна миттєво? У той час як, відвідуючи банк особисто, Ви залежите від його місця розташування, графіка роботи і кількості людей в черзі, а подача заяви на нашому сайті займає всього пару хвилин. Після схвалення кредиту гроші відразу ж надходять на Вашу карту.

Максимально зручно. Для оформлення онлайн позики потрібен тільки паспорт, ІПН і не більше 15 хвилин Вашого часу, а щоб отримати кошти, не доведеться навіть покидати домівки - гроші приходять на банківську карту миттєво. Згодом погасити борг Ви зможете зручним для Вас способом.

Цілодобово. Залишити заявку на займ можна в будь-який час доби! Навіщо підлаштовуватися під години роботи банків, якщо оформити позику у нас можна навіть вночі. Вибирайте цікавить Вас пропозицію, заповнюйте онлайн форму, чекайте відповіді від менеджера і отримуйте свої гроші.

Надійно і без відмови. Ми не просто знаходимо для Вас кредиторів - ми відповідаємо за їх надійність! Ніяких прихованих платежів, ніяких непередбачених відсотків - схема роботи гранично «чиста». отримати кредит на карту без відмови дуже просто!

Мікрофінансові організації - ТОП 15 МФО України

Сьогодні можна зіткнутися з масою фінансових організацій, що пропонують населенню мікропозики по одному лише паспорту. Така послуга влаштовує багатьох споживачів. Особливо тих, у кого є проблеми з оформленням кредиту в банківських системах. Мікропозик на увазі позику невеликих кредитних сум. Але є кредитори, програми яких дозволяють видавати кредити, що досягають 50.000 гривень. Таке кредитування привертають до себе потребують грошей громадян тим, що можна швидко, без всяких довідок про отримувані активах і наявності поручителя отримати необхідну суму грошей. Зазвичай кредитори, котрі видають мікропозики, більш лояльні до своїх клієнтам щодо їх кредитної історії, ця обставина також підкуповує клієнтів. Для отримання мікропозик необхідний мінімум часу, це процес триває не більше тридцяти хвилин.

Зазвичай кредити такого типу видаються без застави. Мікропозики обходяться недешево, але так як кредит надають на короткий термін, то переплата не суттєво відбивається на фінансах позичальника. Тому вони особливо вигідні як приватним особам, так і підприємцям.

Кредити онлайн багатьох приваблюють своєю доступністю, вигодою, зручними умовами. Більше не треба йти в банк, підшукувати підходящу кредитну програму, збирати пакет паперів, все що потрібно, це просто зайти на сайт кредитної компанії і оформити заявку. На нашому сайті можна отримати інформацію за кредитними пропозиціями від мікрофінансових організацій і банків. Так само, зможете підібрати підходящу процентну ставку, термін і суму кредиту.

Курси валют

12.08.2019
1 EURO 28.0967 грн -0.2401
1 USD 25.0908 грн -0.2257
1 RUB 0.3845 грн -0.0042
1 GBP 30.2701 грн -0.4924
1 CHF 25.7839 грн -0.1585
1 PLN 6.5052 грн -0.0501
100 HUF 8.651 грн -0.0659
1 ILS 7.2133 грн -0.0622

Особливості послуг сайту «ФінГід»

«Фінансовий Гід» - це електронний помічник, який дасть можливість розібратися в складній матеріальній ситуації, підкаже оптимальні способи отримання грошей в кредит, Видасть дані по найкращим пропозицій на цьому ринку. Наш сайт створений спеціально для того, щоб всі користувачі могли швидко отримати доступ до актуальної, грамотної і корисної інформації з різних видів і форм кредитів і позик, а також безліч інших важливих відомостей по цієї досить актуальної теми.

У наші дні в умовах кризи і нестабільності економіки нікого вже не дивує необхідність звернення за сторонньої фінансовою допомогою. Щоб не потрапити в халепу, людина, особливо вперше стикається з такою ситуацією, повинен добре орієнтуватися не тільки в банківських пропозиціях, але і розбиратися в умовах надання кредитів.

Кредитування через сайт «ФінГід»

Для полегшення пошуку оптимальних умов і пропозицій наш сайт надає корисні відомості по декількох напрямках:

Мікропозики. У цьому розділі не тільки знаходиться повний список усіх українських мікрофінансових організацій, але і перераховані основні параметри їх діяльності - вимоги до віку і соціального стану потенційного позичальника (студент, пенсіонер, безробітний і так далі), що видається сума, час розгляду заявки, відсоток за позикою і так далі. Крім цього, розділ розбитий на окремі пункти, завдяки яким клієнт може швидко знайти найважливішу для себе інформацію, не переглядаючи всі дані.

Позики на картку, Отримати які можна через інтернет, без особистої явки в організацію, користуються особливим попитом у клієнтів. Тому ми розглянули всі можливі ситуації, коли користувачеві сайту можуть знадобитися відомості про отримання такої позики: мінімальний вік, цілодобово, без перевірок, дзвінків і відмов і так далі. У цьому розділі користувач знайде для себе не тільки важливу інформацію, але і посилання на кращі фінансові організації, що видають подібні позики.

Кредитні картки - це відмінний інструмент користування позиковими засобами. Зазвичай банк сам встановлює ліміт кредитних коштів на мапі, але у клієнта за умови своєчасного погашення боргу є можливість підняти його рамки. У нас на сайті можна знайти різні пропозиції, так як банки випускають карти з різними рівнями кредитного ліміту. Це дозволяє клієнту швидко вибрати оптимальний варіант і відразу ж замовити карту, перейшовши за посиланням в потрібний банк.

кредити готівкою - це спосіб отримання значної суми грошей на особисті потреби. Ми зібрали пропозиції банків, які кредитують фізичних осіб на споживчі потреби. Пропозиції різноманітні, клієнт сам вибирає, де йому взяти гроші. При бажанні він може оформити заявки відразу в кілька банків, щоб вибрати кращий з них. Перевагою таких кредитів є отримання грошей готівкою і відсутність контролю з боку банку щодо цілей позики та напрямки витрачання коштів.

Автокредити. У цьому розділі зосереджені пропозиції фінансових організацій, спрямовані на покупку особистого автомобіля. Тепер, навіть якщо власних коштів не вистачає, машину можна буде успішно придбати. Взяти автокредит може будь-який громадянин України з постійною зайнятістю.

Іпотека - це спосіб стати власником квартири, не маючи повної суми на її покупку. Ми розглядаємо пропозиції від кращих українських банків з різними умовами.

Сайт нашої компанії працює для того, щоб максимально полегшити клієнтам пошук вигідних фінансових пропозицій, а також з метою уберегти їх від можливих помилок.

Допомога в отриманні онлайн кредиту

Крім безпосередньої інформації по темі, на сторінках нашого сайту будь-який клієнт може знайти додаткові відомості, що допомагають успішно взяти грошова позика. Це актуальний список банків і МФО, завдяки якому можна вивчити умови безлічі різних кредитів, курси валют, що діють в конкретний момент часу, а також численні корисні статті по кредитуванню в Україні. Вони допоможуть нашим відвідувачам розібратися в море пропозицій і вибрати найкраще з них.

Також на нашому сайті знаходиться зручний кредитний калькулятор, Що дозволяє відвідувачеві сайту самостійно розрахувати різні пункти, пов'язані з отриманням грошей - термін, сума, тривалість і так далі.

Переваги оформлення онлайн кредиту

Перед оформленням заявки на кредит або мікропозик, важливо звернутися до калькулятору на сайті, який дасть зрозуміти, яка сума повинна бути оплачена в цілому по кредиту. Цей момент дуже важливий, людині слід усвідомити, скільки всього доведеться заплатити, а також визначити для себе, чи точно потрібен йому кредит. Важливо розпланувати свій бюджет і зрозуміти, чи зможете ви покривати щомісячні платежі по кредиту.

Важливим моментом є заповнення заявки, тут слід вказувати тільки правдиві дані, інформацію з паспорта, ІПН, контактний телефон. Вони будуть перевірятися, тому краще не допускати помилок, якщо ви хочете позитивне рішення по кредиту.

Спочатку можна розраховувати на невеликий позику без відсотків, Але якщо ви вчасно оплатіть кожен внесок, то зможете отримати збільшену суму кредиту в подальшому. Також при реєстрації важливо вказати активну банківську карту, вона повинна бути іменний. Деякі кредитні компанії вимагають фото разом з картою в руках або ж з паспортом. Всі умови ви знайдете на сайті, так само як і умови по оплаті і пролонгації.

Як отримати онлайн кредит

При підписанні електронного договору, яке зазвичай відбувається за допомогою спеціального коду, ви також дізнаєтеся інформацію про пеню, штрафи, в будь-якому випадку краще не допускати прострочень. Кредитну організацію не цікавить попередня кредитна історія, але в цілому вам треба платити акуратно, якщо ви бажаєте ще ні разу отримувати позики без відмови від МФО компаній. Що стосується оплати за кредитом, то це можна зробити прямо на сайті за допомогою тієї ж карти. на яку ви отримали певну суму позики. Завжди є можливість використовувати банкомати, розрахунковий рахунок, в цьому випадку можливі комісії банку. Якщо ж ви будете оплачувати кредит через сайт компанії, то будуть відсутні будь-які приховані платежі, комісії.

Кредитні компанії давно користуються успіхом, при цьому їх не цікавить мета вашого позики, на відміну від банків, але частіше за все кредити онлайн використовуються для того, щоб терміново оплатити лікування, зробити дрібний ремонт, відправитися в поїздку, або з інших випадків. Часто люди беруть гроші в борг тільки заради того, щоб дочекатися зарплати.